Paü'lü İki Öğretim Üyesine 'En Başarılı Çalışma' Ödülü - Son Dakika

Paü'lü İki Öğretim Üyesine 'En Başarılı Çalışma' Ödülü

16.11.2015 13:46
Paü'lü İki Öğretim Üyesine 'En Başarılı Çalışma' Ödülü, System.String[]

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)'nden iki öğretim üyesi, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) 37. Ulusal Kongresi'nde, Göğüs Cerrahisi Bildiri Ödülü'ne layık görüldü.

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)'nden iki öğretim üyesi, Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD) 37. Ulusal Kongresi'nde, Göğüs Cerrahisi Bildiri Ödülü'ne layık görüldü. PAÜ Hastanesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ümit Aydoğmuş ve Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Adem Topkara, "En Başarılı Çalışma" ödülü almaya hak kazandı.

Ödül hakkında bilgi veren Yrd. Doç. Dr. Aydoğmuş, "Biz hastanemiz deney laboratuvarında yaptığımız çalışmayla bu alanda yeni bir cerrahi yöntem tanımladık. Tanımladığımız yöntem, diğer cerrahi tedavi yöntemlerine güçlü bir alternatif oluşturmaktadır. Bu çalışmamız, 37.'si yapılan Ulusal Solunum Kongresi'nde, göğüs cerrahisi alanında bu yılın en başarılı çalışması bulunarak ödüle layık görüldü. Bu çalışmayla üniversitemizi ve ilimizi başarıyla temsil ettiğimiz düşünüyoruz." dedi.

Paü'lü İki Öğretim Üyesine 'En Başarılı Çalışma' Ödülü

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Paü'lü İki Öğretim Üyesine 'En Başarılı Çalışma' Ödülü - Son Dakika


Son Dakika

CHP, HDP ve Gelecek Partisi, skandal bir karikatürle Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldıran Charlie Hebdo'ya tepki gösterdi Tümer Metin'in sert eleştirileri sonrası Beşiktaş'tan çarpıcı paylaşım: Sergen Yalçın'ın yanındayız İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Camiye giren çocukların namaz kılan imamın sırtına çıkıp oyun oynaması yürekleri ısıttı Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti