Pazarcı, havalanan çadırını uçmasın diye tutarken kendisi uçtu - Son Dakika

Pazarcı, havalanan çadırını uçmasın diye tutarken kendisi uçtu

9 gün önce

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bir pazarcı çadır kurarken ip koptu. Pazarcı, şiddetli rüzgar sebebiyle havalanan çadırın ipini bırakamayınca metrelerce yükseldi. O anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kadıköy'de pazarcı, çadır kurarken ip koptu. Şiddetli rüzgar nedeniyle havalanan çadırın ipini bırakamayan pazarcı metrelerce yükseldi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

METRELERCE YUKARI YÜKSELDİ

Kadıköy Salıpazarı'nda geçtiğimiz hafta bir pazarcının şiddetli rüzgar nedeniyle çadırın ipi koptu. Çadır havalanmaya başlayınca asılı kalan pazarcı da metrelerce yukarı yükseldi. Çadırı bırakamayan pazarcıyı görenler şaşkına dönerken, bir kişi de o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Bir süre sonra çevredekilerin yardımıyla pazarcı yere indirildi.

ÖNCEDEN DE YAŞANMIŞTI

Benzer bir görüntü, geçtiğimiz ay Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde kaydedilmişti. Sebze halinde çalışan Mehmet Ali Çanak, etkili olan hortum sebebiyle iş yeri önünde bulunan şemsiye ile birlikte havalanmıştı. Hortumun etkisini kaybetmesiyle düşen Çanak, yaralanmıştı.

Pazarcı, havalanan çadırını uçmasın diye tutarken kendisi uçtu
Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 11:12 Kaynak: DHASon Dakika

İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum
Bu köyde 9 günde 6 kişi öldü! Halk yas içinde Savunma Sanayi İcra Komitesi Toplantısı sonrası açıklama: Projeler karara bağlandı Çorum'daki zehirlenme olayında "ihmal" iddialarına ilişkin çifte soruşturma başlatıldı