Pazar Esnafı, Artık Tanıtıcı Yaka Kartı Kullanacak - Son Dakika

Pazar Esnafı, Artık Tanıtıcı Yaka Kartı Kullanacak

11.01.2012 18:21
Pazar Esnafı, Artık Tanıtıcı Yaka Kartı Kullanacak, System.String[]

Şehitkamil Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan pazar yerlerinde çalışan esnaf, artık belediyenin verdiği yelekleri ve tanıtıcı yaka kartlarını kullanacak.

Şehitkamil Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan pazar yerlerinde çalışan esnaf, artık belediyenin verdiği yelekleri ve tanıtıcı yaka kartlarını kullanacak.

Şehitkamil Belediyesi, modernizasyon çalışmaları kapsamında pazar yerlerine büyük panolar halinde, vatandaşı ve pazarcı esnafını bilgilendirmek adına talimatnameler de astı. Özgürlük Mahallesi'nde bulunan uzay çatılı pazar yerindeki esnafa yelek, tanıtıcı kart ve pazar yeri yönetmeliği ve cep kitapçığının dağıtımını bizzat Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yaptı. Pazar yerinde alış-veriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Fadıloğlu, pazarcı esnafının ikram ettiği meyvelerden de tadarak hayırlı alışverişler diledi.

Vatandaşlara ve esnafa kısa bir konuşma yapan Fadıloğlu, "Buradan, belediye olarak bir yeniliği başlatıyoruz. Pazar yerlerine astığımız talimatnameye hepimiz dikkat edeceğiz. Artık her pazarcının kendine ait kıyafeti ve kimliği olacak. Pazarcı esnaf arkadaş hakkında ne düşünüyorsanız, gerek dernek ile gerekse belediyemizin zabıta ekibiyle bizlere ulaşabilirsiniz. Bizim buradaki amacımız, pazar yerinde esnafımızın, daha düzenli ve hijyenik şartlarda vatandaşa hizmet verecek olması." dedi.

Sebze ve Meyveciler Dernek Başkanı Ahmet Ayhan da "Üst seviyede bir hizmet alıyoruz. Şu görmüş olduğunuz yelek ve tanıtıcı kart sayesinde vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunacağız." şeklinde konuştu.

Pazar Esnafı, Artık Tanıtıcı Yaka Kartı Kullanacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Pazar Esnafı, Artık Tanıtıcı Yaka Kartı Kullanacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Koronavirüsü yenen 96 yaşındaki kadın: Gençlikte çok fazla pırasa, soğan ve yeşil biber yedim ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı