Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı - Son Dakika

Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

01.10.2020 14:46

Antalya'da pazarcı esnafının, başka bir pazarcının aracına metal koltuk değneği ile saldırması cep telefonu kamerasına yansıdı.

Antalya'nın Muratpaşa İlçesindeki adı 'çarşamba pazarı' olarak bilinen semt pazarında, iki pazarcı esnafının arasında tartışma yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada, pazarcılardan biri eline metal koltuk değneğini alıp, karşısındaki pazarcının kamyonetine vurmaya başladı.

Pazarcı esnafı, kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

TİŞÖRTÜNÜ ÇIKARIP DEVAM ETTİ

Aracın yanından iki kadın bir erkek tarafından uzaklaştırılan sinirli esnaf, daha sonra tişörtünü çıkarıp tekrar saldırıda bulunmak istedi. 'El çek, el çek' diye bağıran kişiyi çevredeki vatandaşlar güçlükle bölgeden uzaklaştırdı.

Pazarın dağılma saatine yakın yaşanan tartışmanın nedeni bilinmezken, o anlar bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret