Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı - Son Dakika

Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

01.10.2020 14:46

Antalya'da pazarcı esnafının, başka bir pazarcının aracına metal koltuk değneği ile saldırması cep telefonu kamerasına yansıdı.

Antalya'nın Muratpaşa İlçesindeki adı 'çarşamba pazarı' olarak bilinen semt pazarında, iki pazarcı esnafının arasında tartışma yaşandı. Kısa sürede kavgaya dönen tartışmada, pazarcılardan biri eline metal koltuk değneğini alıp, karşısındaki pazarcının kamyonetine vurmaya başladı.

Pazarcı esnafı, kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

TİŞÖRTÜNÜ ÇIKARIP DEVAM ETTİ

Aracın yanından iki kadın bir erkek tarafından uzaklaştırılan sinirli esnaf, daha sonra tişörtünü çıkarıp tekrar saldırıda bulunmak istedi. 'El çek, el çek' diye bağıran kişiyi çevredeki vatandaşlar güçlükle bölgeden uzaklaştırdı.

Pazarın dağılma saatine yakın yaşanan tartışmanın nedeni bilinmezken, o anlar bir vatandaş tarafından görüntülendi.

Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Pazarcı esnafı kavgada koltuk değneğiyle saldırdı - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı