Pazarcık'ta "Muharrem" İftarı - Son Dakika

Pazarcık'ta "Muharrem" İftarı

26.11.2012 17:00
Pazarcık'ta

Pazarcık'ta Alevi Kültür Derneği Pazarcık Şubesi'nce "Muharrem" iftarı düzenlendi.

Pazarcık'ta Alevi Kültür Derneği Pazarcık Şubesi'nce "Muharrem" iftarı düzenlendi.

Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Milletvekili Nevzat Pakdil, Pazarcık Cemevi'nde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, "Şehitler vurulunca değil, unutulduklarında ölür" sözünü hatırlatarak, Hz. Hüseyinlerin unutulmadığını ifade etti.

Pazarcık'ın Türkiye'ye örnek bir ilçe olduğunu belirten Pakdil, "Burada Alevi ve Sünni vatandaşlarımız kardeşlik adına bir model olmuştur. Bu güzel ilçemizde yaşayan insanların hep bir arada kaynaşması bizleri mutlu ediyor" diye konuştu.

Programa, Alevi Kültür Derneği Pazarcık Şube Başkanı Hasan Hüseyin Değirmenci, Belediye Başkanı Kamil Dalkara ile vatandaşlar katıldı.

Muhabir: Resul Tokluca/ İsmail Hakkı Demir

Yayıncı: Ahmet Caner Baysal - KAHRAMANMARAŞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Pazarcık'ta 'Muharrem' İftarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Hindistan'da koronavirüs yoğun bakımında doktorun dansı tepki çekti Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı