Pazarlar'da Kar Seferberliği - Son Dakika

Pazarlar'da Kar Seferberliği

17.02.2012 21:48
Pazarlar'da Kar Seferberliği, System.String[]

Pazarlar Belediyesi, şiddetli kar yağışı uyarısının ardından yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için bir dizi önlem aldı.

Pazarlar Belediyesi, şiddetli kar yağışı uyarısının ardından yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için bir dizi önlemler aldığı, önlemler kapsamında gece geç saatlerde çalışmalara başlayan ekipler, İlçenin yüksek kesimlerinde çalışmalara ağırlık verildiği bildirildi.

Yetkililer, "Özellikle İl bağlantı yolunda kar kürüme ve tuzlama çalışmalarına hız verildi. Oluşturulan kar ekipleri, Atatürk, Adnan Menderes, Turgut Özal, Fatih, Hoca Ahmet Yesevi gibi mahallelerde iş makineleri kullanarak yollar küründü. Sabah saatlerinden itibaren de tuzlama ekipleri buzlanma oluşabilecek tüm yollarda tuzlama yaptı" diye konuştular.

Karda, gelecek ihbarlar için de Pazarlar Belediyesi'nin 571 20 02 ve 571 20 03 ile Alo İtfaiyenin 110 numaralı telefonları, vatandaşlara açık tutulduğu bildirildi. Pazarlar Belediyesi'nin kar çalışmaları için 6 personelin yanı sıra 3 iş makinesinin günün 24 saati hazır bekletildiği öğrenildi.

- KÜTAHYA

Pazarlar'da Kar Seferberliği
Pazarlar'da Kar Seferberliği

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Pazarlar'da Kar Seferberliği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı