Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır! - Son Dakika

Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır!

25.11.2012 15:38
Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır!, System.String[]

DJ Semih Akay'ın performansıyla kalp atışlarını hızlandıran geceye el Jimador Desperado eşlik ediyor.

Meksika'nın en çok satılan tekilası el Jimador hafta başı stresini alternatif bir eğlence ile hafifletmek isteyenleri Beyoğlu Korsan Çıkmazı'ndaki Kasette'de ağırlıyor.

Tadını agave (sabır otu) bitkisinden alan tekilanın sadece shottan ibaret olmadığını ispatlayan el Jimador, Beyoğlu'nda pazartesi gecelerine damgasını vuruyor. Meksika'nın en çok satan tekilası El Jimador'un iddialı kokteyli Desperado, hafta başı stresini atmak isteyenleri son dönemin en alternatif mekanlarından Kasette'de buluşturuyor.

Meksika'lılar tekilayı sadece shot olarak içmiyor!

el Jimador Tequila Meksika'nın farklı içkilerini ve yaşam tarzını, müziğin gece hayatındaki alternatif ismi DJ Semih Akay'ın performansı ile birleştiriyor ve pazartesi geceleri konukların ayağına getiriyor. Partiye el Jimador'un özel olarak hazırlanmış esprili aksesuarları da konukların kendilerini Meksika'da gibi hissetmelerini sağlıyor.

Eğer siz de haftanın ilk iş gününün kasvetini üzerinizden atmak istiyorsanız her pazartesi Kasette'te gerçekleşen partilere gelerek el Jimador'un tekilalı kokteylleri eşliğinde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Unutmayın, el Jimador'lu partiler gece 12'de başlar, siz gidene kadar devam eder.

Adres: Asmalımescit Mah. Korsan çıkmazı No:6 Beyoğlu

Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Pazartesi Sendromu El Jimador Tequila ile Atlatılır! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kan donduran vahşet! Ünlü dizilerde çalışan set asistanını bıçakla öldürdüler, ormanda yakarak yok etmek istediler Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı Kadir Şeker'in babası: Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu