Son Dakika Haberleri: Pazaryeri'nde Sokak Sağlıklaştırma Projesi Devam Ediyor

Pazaryeri'nde Sokak Sağlıklaştırma Projesi Devam Ediyor

3 ay önce

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye ekipleri tarafından belediyenin vizyon projelerinden olan Sokak Sağlıklaştırma projesinin çalışmaları devam ediyor.

Pazaryeri'nde Sokak Sağlıklaştırma Projesi Devam Ediyor, System.String[]
Bilecik'in Pazaryeri İlçe Belediye ekipleri tarafından belediyenin vizyon projelerinden olan Sokak Sağlıklaştırma projesinin çalışmaları devam ediyor.

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. İncelemeleri sonrası kısa bir açıklamada bulunan Başkan Yalçın, "Vizyon projelerimizden ilçe meydanı Sokak Sağlıklaştırma projemize devam ediyoruz. Kilitli parke sökme işlemine başladık. Zemin beton dökülecek, daha sonra kayrak taşı kaplanacak, kaldırımlar andezit taşı olacak. İlçe meydanımız kimlik kazanacak. Sabırla projemizi takip eden yardımcı olan mülk sahiplerine ve esnafımıza çok teşekkür ediyorum. Proje bittiğinde ilçemiz güzel bir görünüme kavuşacak" dedi. - BİLECİKRize Emniyet Müdürü Vuruldu, Bakan Soylu'dan İlk Açıklama Geldi Son Dakika! Polis Memuru Tarafından Vurulan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Şehit Oldu

Son Dakika! Rize Valisi, Emniyet Müdürlüğü'ndeki Kanlı Saldırının Detaylarını Anlattı