Pazaryeri'nde Terörle Mücadele Eğitimi - Son Dakika

Pazaryeri'nde Terörle Mücadele Eğitimi

06.01.2012 11:00
Pazaryeri'nde Terörle Mücadele Eğitimi, System.String[]

Bilecik Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi (TEM) ekipleri Pazaryeri ilçesindeki öğrencilere terörle mücadele yöntemlerini anlattı.

Bilecik Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi (TEM) ekipleri Pazaryeri ilçesindeki öğrencilere terörle mücadele yöntemlerini anlattı.

TEM Şubesi polis memurlarından Halil Buyran, Kız Teknik ve Meslek Lisesi Salonu'nda düzenlenen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican, Emniyet Amir Yardımcısı Komiser Ali Karakiraz, Tuğrul Yel, öğretmenler ve ortaöğretim okulu öğrencilerinin katıldığı etkinlikte, terör örgütlerinin gençleri elde etmek için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Terör örgütlerinin daha çok 14-25 yaş arası gençleri seçtiğini anlatan Buyran, şöyle konuştu:

"Aile düzeni ve ekonomik durumları iyi olmayan gençlerden faydalanıyorlar. Gençlerin cinsel durumlarını da dikkate alıyorlar. Elde ettiği gençlerin beyinlerini terör örgütünün çalışmaları ile yıkayarak çeşitli eylemlerde canlı bomba olarak kullanıyor. Terör örgütleri okullara yerleştirdikleri militanlar sayesinde gençlerimizin beyinlerini yıkayarak onları dönülmez karanlık bir yola sürüyorlar. Kesinlikle bu tür konulara dikkat etmelisiniz. Arkadaş seçimlerinizi iyi yapmalısınız."

Eğitim, yaşanmış olaylardan hazırlanan sinevizyon gösterimi ile sona erdi.

- BİLECİK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Pazaryeri'nde Terörle Mücadele Eğitimi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı