Ev yangını mahallede paniğe neden oldu - Son Dakika

Ev yangını mahallede paniğe neden oldu

30.01.2023 10:03

Ev yangını mahallede paniğe neden oldu Erzurum'un Pazaryolu ilçesine bağlı Kumaşkaya Mahallesinde bir evde çıkan yangın mahallede paniğe neden oldu.

Ev yangını mahallede paniğe neden oldu

ERZURUM - Erzurum'un Pazaryolu ilçesine bağlı Kumaşkaya Mahallesinde bir evde çıkan yangın mahallede paniğe neden oldu. Yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Pazaryolu'na bağlı Kumaşkaya Mahallesi'nde akşam saatlerinde İsmet Çoruh'a ait olan evin soba bacasından çıkan kıvılcım nedeniyle çatıda yangın çıktı. Pazaryolu İtfaiyesinin uzun süren çalışması sonucu yangın söndürüldü. Yangında İsmet Çoruh'a ait olan ev tamamen yandı. Yangında binanın yanındaki Sinan Çoruh'a ait olan evinde çatısı yandı. Yangında can kaybı olmaması sevindirdi.

Yangınla ilgili olarak jandarma ekiplerince soruşturma başlatıldı.

Olay sırasında kimsenin bulunmadığı evdeki yangını gören vatandaşlar, durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Pazaryolu Belediyesine bağlı itfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın söndürüldü.

Yangında ev kullanılamaz hale geldi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Binanın çatısı alev alev yandı Binanın çatısı alev alev yandı Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi Baca yangını polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi

Son Dakika 3. Sayfa Ev yangını mahallede paniğe neden oldu - Son Dakika


Advertisement