Son Dakika Haberleri: Markette Alışveriş Yaparken Kaçırılan Kadın, Peçeteye Yazdığı Not Sayesinde Kurtuldu

Markette Alışveriş Yaparken Kaçırılan Kadın, Peçeteye Yazdığı Not Sayesinde Kurtuldu

12 gün önce

Ankara'da, markette alışveriş yaparken arabaya bindirilerek kaçırılan kadın, peçeteye "Beni kurtarın" yazarak benzin istasyonundaki görevliye verdi. Görevlinin durumu polise bildirmesi üzerine ekipler, Aydın'ın Çine ilçe girişinde genç kadını kurtardı.

Ankara'dan markette alışveriş yaparken arabaya bindirilerek kaçırılan kadın, arabada bulunan peçeteye "Beni kurtarın" benzin istasyonundaki görevliye verdi. Benzin istasyonundaki görevlinin durumu polise bildirmesi ile ekipler aracı durdurmak için çalışma başlattı. Muğla istikametine doğru hareket ettiği belirlenen araç Çine ilçe girişi polis yol kontrolünde durdurularak genç kadın kurtarıldı.

MARKETTE ALIŞVERİŞ YAPARKEN KAÇIRILDI

Edinilen bilgiye göre, Ankara'nın Keçiören ilçesinde bayan kuaförü olarak çalışan D.Ç marketten alışveriş yaptığı sırada, E.Y tarafından zorla araca bindirilerek kaçırıldı.

ARAÇ BENZİNLİKTE DURDU

E.Y ve kaçırılan D.Ç önce İzmir'e ardından da Muğla'ya doğru yola çıktı. E.Y. yolculuk esnasında Aydın'da alışveriş yapmak için bir benzinlikte durup araçtan indi.

PEÇETEYE "BENİ KURTARIN YAZARAK" GÖREVLİYE VERDİ

Zorla araca bindirilerek kaçırılan D.Ç bu anı fırsat bilerek, arabada bulunan peçeteye zorla kaçırıldığı belirterek, benzin istasyonundaki görevliye verdi.

EKİPLER HAREKETE GEÇTİ, ARAÇ DURDURULDU

Benzin istasyonundaki görevlinin durumu polise bildirmesi ile ekipler aracı durdurmak için çalışma başlattı. Muğla istikametine doğru hareket ettiği belirlenen 48 plakalı araç Çine ilçe girişi polis yol kontrolünde durduruldu.

"AİLESİ EVLENMEMİZE İZİN VERMEDİ, KAÇIRDIM"

D.Ç'nin zorla kaçırıldığını ifade etmesi üzerine, şüpheli E.Y gözaltına alındı. Şüpheli E.Y ifadesinde, D.Ç'nin kız arkadaşı olduğunu, bu durumu ailesinin de bildiğini, olay günü araç ile birlikte gezdiklerini, ailelerin evlenmelerine izin vermediği için kendisine kaçarak evlenelim dediğini belirtti.E.Y ayrıca D.Ç'nin araçtan inmek istemesi üzerine kolundan tutarak araca bindirdiğini Muğla'ya giderken yol kontrolünde polislerin kendilerini durdurduğunu söyledi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


YORUMLAR


Ağaca Bağladıkları Köpeğe Tecavüz Ettiler, Ölünce Bırakıp Kaçtılar Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

İsrail Sınırları İçinde Bulunan Bu Köyde, Evlenmek İçin Türk Damat Arıyorlar