Son Dakika Haberleri: Pehlivanlar Ordu'da Buluşacak

Pehlivanlar Ordu'da Buluşacak

5 ay önce

Türkiye Güreş Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan U23 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası 7-9 Nisan 2018 tarihleri arasında Ordu’da yapılacak.

Pehlivanlar Ordu'da Buluşacak, System.String[]
 Türkiye Güreş Federasyonu 2018 yılı faaliyet programında yer alan U23 Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası 7-9 Nisan 2018 tarihleri arasında Ordu'da yapılacak.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, gerçekleştirilecek olan şampiyonaya 75 ilden sporcu, idareci ve antrenör olmak üzere toplam 800 kişinin katılacağını belirtti. Mustafa Genç, "Bu şampiyonanın Ordu'da yapılacak olması bizim açımızdan çok önemli. Çünkü ilimizde güreş en çok sevilen spor dallarından biri. 11 ilçemizde bin 500 tane sporcumuz mindere çıkıp antrenman yapıyor. Bu şampiyona güreşçilerimizin sayısının artmasına şüphesiz vesile olacaktır" dedi.

Genç, şampiyonanın Kırkpınar Başpehlivanı Recep Kara'nın adını taşıyan spor salonunda yapılacağı sözlerine ekledi. - ORDU

YORUMLAR


ANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu: Abdullah Gül Aday Olursa Oy Oranı 48,5 Olur Zara, Türkiye Mağazalarını Kapatmaya Başladı

Son Dakika! 15 CHP'li Vekil İstifa Edip İyi Parti'ye Geçti! İşte Tek Tek İsimleri