Pelin Öztekin, kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin için sevenlerinden dua istedi - Son Dakika

Pelin Öztekin, kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin için sevenlerinden dua istedi

08.03.2021 10:34

62 yaşındaki tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin dün öğle saatlerinde kalp krizi geçirdi. Babasının sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen oyuncu kızı Pekin Öztekin, "Babam yoğun bakımda. Şimdi dualarınıza ihtiyacı var" dedi.

Dün arkadaşlarıyla mesajlaştığı sırada rahatsızlanan Rasim Öztekin, apar topar hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Öztekin'e anjiyo yapıldı. Bu gelişmenin ardından usta oyuncu için kana ihtiyaç duyulduğu açıklandı. Yüzlerce kişi Öztekin için kan vermeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerde paylaşım yapan Pelin Öztekin, "Şimdilik kan ihtiyacımız kalmamıştır. Duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Dualarınıza ihtiyacı var" dedi.

"TIKALI KALP DAMARINA MÜDAHALE EDİLDİ"

Başarılı bir operasyonun ardından yoğun bakıma alınan usta sanatçının son durumunu da kızı açıkladı. Pelin Öztekin, 'Çok seviliyorsun babiş' başlığıyla paylaştığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "İlk aşkım, Rasoş'um, Babiş'im; Dün kalbiyle ciddi bir anlaşmazlık yaşadı. Anjiyo yapıldı, tıkalı kalp damarına müdahale edilerek açıldı. Şimdi yoğun bakımda tedavi görüyor."

Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'in son durumunu açıkladı!

"KAN İHTİYACIMIZ KARŞILANDI ŞİMDİ DUANIZA İHTİYACI VAR"

"Dünden beri arayıp soran, mesaj atan, geri döndüğüm, dönemediğim herkese, tüm sevenlerine kalpten teşekkür ederim. Türkiye'nin her yerinden kan vermek için arayan bir şekilde yanımızda olmak isteyen herkese minnettarım. Kan ihtiyacımız çok şükür sayenizde kalmamıştır. Şimdi en çok dualarınıza ihtiyacı var. Çok seviliyorsun Babiş. Biran önce iyileş, iyileş ki senin için "her an hazırız" diyen binlerce insanı gör. Daha yaşanacak çok an, gezilecek çok yer, gidilecek çok maç, keşfedeceğimiz çok tat var. Hepsi bizi, biz seni bekliyoruz. Seni çok seviyorum."

Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'in son durumunu açıkladı!
Pelin Öztekin babası Rasim Öztekin'in son durumunu açıkladı!

Pelin Öztekin, kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin için sevenlerinden dua istedi
Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin için kan aranıyor Usta oyuncu Rasim Öztekin kalp krizi geçirdi
Pelin Öztekin, kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin için sevenlerinden dua istedi

Son Dakika Magazin Pelin Öztekin, kalp krizi geçiren babası Rasim Öztekin için sevenlerinden dua istedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Ramazan öncesi kaynak suyu almak isteyen vatandaşlar 5 kilometrelik kuyrukta bekledi Ramazan öncesi kaynak suyu almak isteyen vatandaşlar 5 kilometrelik kuyrukta bekledi