Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı - Son Dakika

Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı

19.02.2012 12:34
Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı, System.String[]

Burhaniye ilçesindeki Pelitköy Belediyesi, kullandığı vidanjörü baştan aşağıya yenileyerek kanal açma cihazı ekledi.

Burhaniye ilçesindeki Pelitköy Belediyesi, kullandığı vidanjörü baştan aşağıya yenileyerek kanal açma cihazı ekledi. Belediye, morglu cenaze yıkama aracı da aldı.

Pelitköy Belediye Başkanı Hüseyin Kayacık, "Küçük bir belediyeyiz. Kış aylarında gelirimiz yok denecek kadar az. Kendi yağımızla kavruluyoruz desek yerinde olur. Belediyemizin kendi imkanlarıyla beldemizde büyük bir eksiklik olan morglu cenaze aracını aldık. Buna ilaveten hali hazırda kullanmakta olduğumuz vidanjörümüzü de revizyondan geçirerek yeniledik ve kanal açma cihazını ekledik. Bundan sonra belde halkımızın ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabileceğiz. Çalışmalarımız bununla da kalmayacak." dedi.

Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı
Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Pelitköy Belediyesi Cenaze Aracı Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Portekizli eski futbolcu Raul Meireles: Fenerbahçe'deyken tutkumu kaybettim Oltasına takılan 27,5 kilo ağırlığındaki sazanı suya bırakıp gönülleri fethetti Vatandaşa ucuza satmak yerine depoda bekletilen bir ton balık çürüdü Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasında son başvuru tarihi 31 Aralık Merkez Bankası'nın resmi rezervleri yüzde 4,9 azaldı Muhtar olduğuna kimseyi inandıramayan genç, kimliğini göstermek zorunda kalıyor Paşinyan'ın PKK yandaşları ile omuz omuza halay çektiği görüntüler yeniden gündemde!