Pelkas'a kafayı takan zengin Rus ekibi, Fenerbahçe'ye yeni bir teklif daha yaptı - Son Dakika

Pelkas'a kafayı takan zengin Rus ekibi, Fenerbahçe'ye yeni bir teklif daha yaptı

08.04.2021 13:58

Sezon başında 1.6 milyon euroya Yunan ekibi PAOK'tan alınan Dimitrios Pelkas, Rus ekiplerini peşine taktı. Daha önce Fenerbahçe'ye 7 milyon euroluk teklif ileten Rubin Kazan, 10 milyon euroya çıktı. Bir Rus ekibinin daha Pelkas'ın peşinde olduğu öne sürüldü. Yunan on numara için Fenerbahçe'nin beklediği para ise 15 milyon euro.

Rus ekibi Rubin Kazan, Fenerbahçe'nin kapısını Pelkas için bir kez daha çaldı. Sezon başında PAOK'tan 1.6 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer edilen Pelkas, gösterdiği performansa taraftarların gönlünde taht kurdu. Transfermarkt'ta piyasa değerini 7 ayda 6 milyon euroya yükselten başarılı orta saha için Rus ekipleri takipte, ancak sezon sonu bu taliplerin sayısı artabilir.

"SEZON SONU GÖRÜŞELİM

Sabah'ın haberine göre; Rubin Kazan, Pelkas için teklifini 10 euroya yükseltti. 15 milyon euroda direten Fenerbahçe cephesi, "Sezon sonu görüşelim" dedi. Daha önce Pelkas için Fenerbahçe'nin kapısını 7 milyon Euro teklifle çalan Rubin Kazan bu teklifini 10'a yükselten Rus ekibi, 15'i de verebilecek bütçeye sahip. Rusya'dan bir takımın daha Pelkas'ın peşinde olduğu öne sürüldü.

Pelkas'a kafayı takan zengin Rus ekibi, Fenerbahçe'ye yeni bir teklif daha yaptı
Pelkas'a kafayı takan zengin Rus ekibi, Fenerbahçe'ye yeni bir teklif daha yaptı

Son Dakika Spor Pelkas'a kafayı takan zengin Rus ekibi, Fenerbahçe'ye yeni bir teklif daha yaptı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Thodex mağdurlarından biri şikayetçi oldu! Kaptırdığı para az buz değil Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum