Pendik Belediyesinden yeni üniversitelilere 750 TL destek - Son Dakika

Pendik Belediyesinden yeni üniversitelilere 750 TL destek

18.09.2021 09:15

Pendik Belediyesi üniversiteye yeni başlayan öğrencilere Sosyal Destek Yardımı yapıyor.

Pendik Belediyesi üniversiteye yeni başlayan öğrencilere Sosyal Destek Yardımı yapıyor. Belediye Başkanı Ahmet Cin sosyal medya hesabından bu yıl üniversiteyi kazanan öğrencilere 750 TL ödeneceğini duyurdu. Başvurular belediyenin resmi WEB sitesinden alınıyor.

Pendik Belediyesi üniversiteli gençlere destek sağlıyor. Bu yıl ilk defa üniversiteye kayıt yaptıran öğrencilere Sosyal Destek Yardımı projesiyle 750 TL'lik yardım yapılıyor. Devlet veya özel üniversiteleri kazanmış ön lisans veya lisans programlarında örgün öğretime yerleşen öğrenciler başvuru yaparak destekten yararlanıyor. Öğrenciler, pendik.bel.tr WEB sitesine girerek ÖSYM Yerleştirme Sonuç Belgesi (Okul-Bölüm belirten) ve Okul Kayıt Belgesinin Öğrenci Belgesini forma yükledikten sonra Sosyal Destek Yardımına başvurabiliyor. Bugün başlayan başvurular pendik.bel.tr üzerinden yapılıyor ve 17 Ekim 2021 Perşembe saat 23.59 tarihine kadar devam edecek.

Belediye Başkanı Ahmet Cin sosyal medya hesabından müjdeyi vererek Sosyal Destek Yardımı kapsamında üniversiteye yeni başlayan öğrencilere yardım yapılacağını duyurdu. Başkan Cin, "Bu yıl üniversiteyi kazanan sevgili gençler! Pendik'te oturuyorsanız ve okulunuza kayıt yaptırdıysanız Pendik Belediyesi resmi WEB sitesindeki Yeni Üniversiteli Destek Formu'nu hemen doldurun. Belediyemizin 750 TL desteği hesabınıza gelsin. Aramızda kalmasın, herkes bilsin; ne Varsa Pendik'te var" diyerek gençlere seslendi. - İSTANBUL

Pendik Belediyesinden yeni üniversitelilere 750 TL destek
Pendik Belediyesinden yeni üniversitelilere 750 TL destek

YORUMLAR
500
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası: Her bir konuşması için 500 bin liralık dava açıldı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tazminat davası: Her bir konuşması için 500 bin liralık dava açıldı Bursa'da bir garip olay! Uyuşturucu almak isterken dolandırıldı, soluğu savcılıkta aldı! Bursa'da bir garip olay! Uyuşturucu almak isterken dolandırıldı, soluğu savcılıkta aldı!
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Pendik Belediyesinden yeni üniversitelilere 750 TL destek - Son Dakika


Advertisement