Son Dakika Haberleri: Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu

Genç Kız Amcasının Evinde Ölü Bulundu

2 ay önce

İstanbul Pendik'te 18 yaşında ki bir genç kız amcasının evinde henüz bilinmeyen bir nedenle ölü bulundu. Olayda ölen kızın amcasının oğlu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

İstanbul Pendik'te 18 yaşında ki bir genç kız amcasının evinde henüz bilinmeyen bir nedenle ölü bulundu.

Olay, 04.30 saatlerinde, Pendik Kavakpınar Mahallesi Yeşiltepe sokakta bir evde meydana geldi. İddiaya göre amcasının evinde, amcası ve amcasının eşi olmadığı bir zamanda kuzeni Erdem A. ile birlikte kalan, Ezgi Zeynep Ç. (18) henüz bilinmeyen bir nedenle hareketsiz bir şekilde yatmaya başladı.

POLİS OLAY YERİNDE İNCELEME YAPTI

Kuzen Erdem A.'nın bildirmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri eve geldiklerinde Ezgi Zeynep Ç. isimli genç kızın öldüğünü tespit etti. Olay yerine Polis ekipleri çağrıldı. Polis olay yeri inceleme ekiplerinin inceleme yaptı. Olayı öğrenen aile, eve gelince büyük bir şok yaşadı.

OLAYIN CİNAYET OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILIYOR

Nöbetçi savcının da olay yerinde incelemesinin ardından cenaze, Pendik Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

Olayın normal ölüm mü yoksa cinayet mi olduğu yapılan incelemeler sonucu ortaya çıkacak. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


YORUMLAR


Candy Hoover Group'un Çinli Beyaz Eşya Üreticisine Satış Süreci Tamamlandı Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı