Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada! - Son Dakika

Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada!

Pendik'te çalışır vaziyette bırakarak markete girdiği otomobilinin çalındığını gören vatandaş, çalan kişiyi durdurmak için kendini aracın önüne attı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Pendik'te otomobilini çalan kişiyi durdurmak isteyen kişi canından oluyordu. Yaşananlar marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Pendik'te meydana geldi. Otomobiliyle markete giden Ahmet Erim aracını çalışır vaziyette bırakarak markete girdi. Erim marketteyken içerisinde iki kişi olan otomobil marketin önünde durdu. Araçtan inen bir kişi Erim'in otomobiline binip uzaklaşmaya çalıştı.

OTOMOBİLİN ÖNÜNE ATLADI AMA BAŞARILI OLAMADI

Durumu fark eden Ahmet Erim otomobilin önüne atladı ancak hırsızı durduramadı. Erim otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İki hırsız araçlarla hızla uzaklaştı. Eşinin iki gün önce doğum yaptığını belirten Ahmet Erim, yetkililerden yardım istedi.

Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada!

"GAZA BASTI VE AZ KALSIN ÇİĞNENİYORDUM"

Ahmet Erim, "Dün akşam saat 22.00'da ekmek almak için marketin önüne geldim. Eşim iki gün önce doğum yaptı. Çocuğum hastanede yoğun bakımda. Ekmeği bırakıp ona süt götürecektim. Acelem vardı o yüzden bir an ihmalkar davrandım ve arabanın üzerinde anahtarı bıraktım. Markete girdim iki ekmek aldım. Tam tezgaha geldiğimde bir tane beyaz araba aracımın yanına yaklaştı. İçerisinden bir kişi indi ve aracıma doğru koştu. Kasada fark edip koştum ve önüne atladım. O sırada gaza bastı ve az kalsın çiğneniyordum. Bacağım yaralandı. Gereğinin yapılmasını yetkililerden rica ediyorum. Emniyetimize güveniyorum" İfadelerini kullandı.

"BİRAZ GEÇ KALDIM"

Erim, "Gaspa uğradım, mağdurum. İki kişilerdi, bir tane arabayı süren ve bir tane yanında vardı. Arabama koştuğunu fark ettim, atladım önüne. Biraz geç kaldım. Beş saniye ile arabayı çaldılar. Arabanın içerisinde ehliyetim, ruhsat ve cep telefonum vardı" şeklinde konuştu.

Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada!

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 12:03 - Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Hırsızı durdurmak isterken canından oluyordu, o anlar saniye saniye kamerada! - Son Dakika

YORUMLAR (26)
  • ßunda ßir iş var : ßu ßir kurgu olabilir ßöylelerine güvenmemek gerek sirf kasko şirketinden para almak için ßelkide hirsizla iş ßirligi yapiyordur Emniyet teşkilati ßu olayi iyice araştirsin ßöyle sanaryolara çok şahit olduk Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • sallıyorsun: hiçbir kasko şirketi arabayı çalışır vaziyette bırakıpta çaldırırsan para ödemiyor sallama. bir yerde otururken bile masanın üstünde anahtarı bırakırsan ödeme alamazsın. 3 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Salgını fırsata çeviren girişimci koronavirüs önlemli dijital oyun masası üretti Sharon Stone, öpüştüğü aktörler içinde en iyisi olarak Robert de Niro'yu ilk sıraya koydu Abdurrahim Albayrak'ın "Beyaz sayfa açalım" sözlerine Terim'den tepki: Aynı fikirde değilim, buna mecbur da değilim Koronaya yenik düşen Şehri ebenin cenazesi, hastaneden meslektaşlarının gözü önünde çıkartıldı Son nefesini uyuşturucu kullandığı metruk evde verdi Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı