Son Dakika Haberleri: Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin

Pensilvanya Semalarında Çarpıcı Görüntü: Gülen'i İade Edin

4 ay önce

FETÖ lideri Gülen'in yaşadığı Pensilvanya'nın semalarından ilginç bir görüntü yansıdı. Fethullah Gülen'in malikanesinin üstünden geçen uçaklar, "Gülen'i iade edin" yazılı pankartlar dalgalandırdı.

FETÖ lideri Gülen'in yaşadığı Pensilvanya semalarından ilginç bir görüntü yansıdı. Gülen'in malikanesinin üstünden geçen uçaklar, "Gülen'i iade edin" yazılı pankartlar dalgalandırdı.

FETÖ KARŞITI SLOGANLAR

Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi (TASC) ve Türk Amerikan Birliği Komitesi tarafından organize edilen gösteride, vatandaşlar Türk bayrakları açtı, FETÖ karşıtı sloganlar attı.

UÇAKLAR FETÖ HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPTI

FETÖ kampı önünde gösteriler devam ederken, arkasında pankartlar asılı olan 3 uçak, kampın bulunduğu kasaba üzerinde 3 saat boyunca uçarak, kasaba halkını FETÖ hakkında bilgilendirdi.

"GÜLEN'İ İADE ET, SUÇUNU İTİRAF ETTİ"

Pankartlarda İngilizce "Gülen 251 masum insanın canına kastettiği için aranıyor" ile "Gülen, 15 Temmuz'u organize etti" ve "Gülen'i iade et, suçunu itiraf etti" ifadeleri yer aldı.
Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti AK Parti'li Bekir Bozdağ'dan MHP Lideri Bahçeli'ye Cevap: Bu Tutum Bölücülük Yapanları Memnun Eder

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi