Penti Reklam Filmi ve Yıldızı Görücüde - Son Dakika

Penti Reklam Filmi ve Yıldızı Görücüde

16.10.2012 11:27
Penti Reklam Filmi ve Yıldızı Görücüde, System.String[]

Penti'yle her kadın bir "süper kahraman"dır!

Moda dünyasında kadınlara yön veren Penti; her yıl sinema filmi tadında çektiği reklam filmleriyle kadınlara hayattaki duruşlarında öncülük etmeye devam ediyor.

Penti, yeni reklam filmiyle bu kez her kadını bir "süper kahraman" olarak nitelendiriyor ve "her kadının içinde bir kahraman vardır ve o kahraman gerektiğinde her şeyi yapar" diyor.

Sıradan bir iş gününden muhteşem bir baloya kadar günün her saatinde ayakları yere basan, özgüveni ve duruşuyla bakışları üzerine toplayan süper kahraman kadını anlatan reklam filmi, çok ses getirecek!

Bugün (16 Ekim 2012) itibarıyla televizyonlarda izlenmeye başlayacak olan reklam filmine, basın, internet ve açıkhava kampanyaları da eşzamanlı eşlik edecek.

Reklam filminin yıldızı melez güzel Eva Mendes'e benzerliğiyle dikkat çeken FUNDA

Belçika'da Stand UP parçasıyla listeleri sallayan ve Avrupa'da şarkısı dillere dolanan Funda; Penti'nin bu yılki yeni kahramanı oluyor ve kendi seslendirdiği reklam müziğiyle, göze olduğu kadar kulağa da hitap ediyor. Filmde Funda; işten çıkan ve özel bir baloya geç kalmamak için binaların ve arabaların üzerinden atlayan, adeta süper bir kahramana dönüşen kadını canlandırarak, heyecanı doruklara çıkartıyor.

Budapeşte'nin tarih kokan sokaklarının, özgün mimarisiyle göz dolduran binalarının ve büyüleyici etkiye sahip ulusal müzesinin mekan olarak kullanıldığı film, Penti'nin çeşitliliği ve öncü tasarımıyla öne çıkan Sonbahar-Kış Koleksiyonu'na odaklanıyor.

Hollywood filmlerini aratmayacak aksiyon sahneleri…

Yaratıcı yönetmenliğini Oğuzhan Akay, yönetmenliğini Can Ulkay, görüntü yönetmenliğini Florent Herry'nin yaptığı film, Budapeşte'nin caddelerinde, çatılarında, yağmur merdivenlerinde ve ulusal müzesinde 100'e yakın figüranla birlikte çekildi. Indiana Jones and the Kingdom Of The Crystal Skull, Challenging, Walk Hard gibi filmlerde rol alan; True Blood, Terminator, The Sarah Connor Chronicles ve Monk'tan tanınan dünyaca ünlü kadın dublör Luci Romberg riskli aksiyon sahnelerinde kullanıldı ve nefes kesen görüntüler ortaya çıktı.

2 gün süren çekimler için 5 gün süreyle hazırlık yapıldı ve bir sahne için Budapeşte'nin işlek caddesi trafiğe kapatıldı. Balo içinse Budapeşte'nin Ulusal Müzesi kullanıldı.

Penti Reklam Filmi ve Yıldızı Görücüde

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Penti Reklam Filmi ve Yıldızı Görücüde - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Yüz binlerce kişi izledi! Düğünde geline yanlışlıkla tekme atan damat TikTok'da viral oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu