Pera Film'de Haziran Ayında Francisco Lombardi Filmleri - Son Dakika

Pera Film'de Haziran Ayında Francisco Lombardi Filmleri

31.05.2012 12:21
Pera Film'de Haziran Ayında Francisco Lombardi Filmleri, System.String[]

Peru'nun en önemli çağdaş yönetmenlerinden biri olan Francisco Lombardi'nin dört filmini sunuyor.

rogram açılışı 5 Haziran Salı günü Peru Büyükelçisinin katılımıyla gerçekleşecek. 19:00'daki ikram ardından saat 20:00'de Yüzbaşı ve Kadınlar Taburu filmi gösterilecek. Bu özel gösterim herkese açık ve ücretsiz olacak.

Yönetmen Francisco Lombardi 1949'da Peru'da, Tacna'da doğdu. 1968'de Arjantin'de, Santa Fé'deki Instituto Cinematografica'ya devam etti, ancak okul ordu tarafından kapatıldı. 1969'da Peru'ya döndü ve film eğitimini tamamladı, ardından Diario Correo'da film eleştirmeni olarak çalıştı ve Hablemos de Cine dergisi için yazdı. 1974 yılında Peru'da yeni bir film yasasının kabul edilmesiyle Lombardi kendi yapım şirketi Inca Films'i kurdu. 1977'ye dek kısa filmler yaptı ve çeşitli ödüller kazandı. 1985'teki La ciudad y los perros'un ardından Pantaleon y las visitadoras, Lombardi'nin ikinci Mario Vargas Llosa uyarlamasıdır. 1985'te, Mario Vargas Llosa'nın Pantaleon y las visitadoras adlı romanından uyarladığı The Time of the Hero ile Silver Shell En İyi Yönetmen ödülünü aldı. Without Compassion adlı filmi 1994 Cannes Film Festivali'nde Un Certain Regard bölümünde gösterildi.

Pera Film'de Haziran Ayında Francisco Lombardi Filmleri

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Pera Film'de Haziran Ayında Francisco Lombardi Filmleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi