Pera Palace Hotel Jumeirah'da Kargalar Kafeste Rüzgarı - Son Dakika

Pera Palace Hotel Jumeirah'da Kargalar Kafeste Rüzgarı

07.11.2015 13:54
Pera Palace Hotel Jumeirah'da Kargalar Kafeste Rüzgarı

Heyecanla beklenen Kargalar Kafeste Grubu sezonun ilk galasıyla Pera Palace Hotel Jumeirah'nın şık atmosferinde sahne aldı.

Beyoğlu'nun incisi Pera Palace, İngilizce caz, 'smooth caz' yapan Kargalar Kafeste Grubu'nu tarihi mekanında çok özel bir müzik şovuyla ağırladı. Keyifli gecede, Muzaffer Uludağ, Taylan Erler, Suna Yıldızoğlu , Gökhan Abur, Korkut Koray ve Yalçın Özden'den oluşan Kargalar Kafeste Grubu Orient Bar'da gerçekleştirdikleri müzik ve eğlence dolu saatlere kaldıkları yerden devam etti.

"Crows at the Cage" olarak da bilinen ve ismini kargaların ölümsüzlüğünden alan sevilen grup, 1950'lerden günümüze Türkçe ve yabancı efsane parçaları içeren geniş repertuarları, esprileri ve sohbetleri ile akıllarda kalacak eğlenceli bir gece yaşattı.

Keyifli geceye etkinlik öncesinde Agatha Restoran'da sunulan jazz akşamlarına özel menüyü tadarak başlayan misafirler, Orient Bar'ın benzersiz ambiyansında eğlenceli saatler geçirdi.

YORUMLAR
500
Bağlar Belediyesi 8 ayda 1470 çocuğa giysi desteği sundu Bağlar Belediyesi 8 ayda 1470 çocuğa giysi desteği sundu Bağlar Belediyesi 8 ayda bin 470 çocuğun giyim ihtiyacını karşıladı Bağlar Belediyesi 8 ayda bin 470 çocuğun giyim ihtiyacını karşıladı Mangal yasağı piknikçileri küstürdü ama yaban hayatı canlandı Mangal yasağı piknikçileri küstürdü ama yaban hayatı canlandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Pera Palace Hotel Jumeirah'da Kargalar Kafeste Rüzgarı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement