Son Dakika Haberleri: Perşembe Sineması ve Film Okuması: Leviathan

Perşembe Sineması ve Film Okuması: Leviathan

3 yıl önce

Leviafan [Leviathan] (2014) Yönetmen: Andrey Zvyagintsev 136 dakika Rusça; Türkçe ve İngilizce altyazılıRusya'nın kuzeyindeki büyüleyici Barents Denizi yakınlarında bir balıkçı kasabasında doğup büyüyen Kolya, eşi ve oğlu Roma ile yaşadığı evin yanındaki oto tamirhanesinin sahibidir.

Perşembe Sineması ve Film Okuması: Leviathan, System.String[]

Leviafan [Leviathan] (2014)


Yönetmen: Andrey Zvyagintsev


136 dakika


Rusça; Türkçe ve İngilizce altyazılı


Rusya'nın kuzeyindeki büyüleyici Barents Denizi yakınlarında bir balıkçı kasabasında doğup büyüyen Kolya, eşi ve oğlu Roma ile yaşadığı evin yanındaki oto tamirhanesinin sahibidir. Dalavereci belediye başkanı, Kolya'nın evi, tamirhanesi ve arazisine göz diker. Kolya, sahip oldukları kadar hayatını geçirdiği kasabanın güzelliklerini ne pahasına olursa olsun korumak için tüm gücüyle mücadele verecektir.


2014 yapımı Leviafan [Leviathan], 67. Cannes Film Festivali'nde En İyi Senaryo Ödülü'ne ve ertesi yıl 72. Altın Küre Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü'ne layık görüldü.


Film çıplaklık görüntüleri içermektedir. 18 yaş altı için sakıncalı olabilir.


Perşembe Sineması, Salt Galata tarafından desteklenmektedir. Katılım ücretsizdir. Etkinlik sonrası film üzerine değerlendirmelerde bulunmak üzere kahve içmeye gidiyoruz.


NOT: Sürekli iletişim halinde olduğumuz whatsapp grubumuz var. Film sonrasında beyin fırtınası yapmak için dilerseniz sizi de dahil edebiliriz.


0 506 350 82 53


Ayrıntılı Bilgi İçin:

Detaylar :


İl : İstanbul


İlce : Beyoğlu


Mekan : SALT Galata


Mekan Adresi : 11 Bankalar Caddesi Başlangıç Saati : 18.05.2017 19: 00: 00


Bitiş Saati : 18.05.2017 22: 00: 00


Kategori : Perşembe Sineması ve Film Okuması: LEVİATHAN


Tür : Festival


Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2017 10:04 Arkasından tuvalet kağıdı sarkan kadının videosu olay oldu
"Nasıl çektirmek istersiniz?" sorusunu duyunca fotoğrafçıyı kurşuna dizdi ABD Başkanı Donald Trump: Erdoğan ile arkadaş olduk