Personel Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Personel Toplantısı Yapıldı

18.09.2018 09:53
Personel Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Erzincan İl Müftülüğü tarafından her ay rutin olarak yapılan Personel Toplantısı, İl Müftüsü Mehmet Emin Çetin başkanlığında gerçekleştirildi.

Erzincan İl Müftülüğü tarafından her ay rutin olarak yapılan Personel Toplantısı, İl Müftüsü Mehmet Emin Çetin başkanlığında gerçekleştirildi.

Erzincan İl Müftülüğü konferans salonun da gerçekleştirilen toplantıda İl Müftüsü Çetin, 1 Ekimde kutlanacak Camiler ve Din Görevlileri Haftası, 4-6 yaş Kur'an kursları, İslam'ın doğru anlaşılması ve anlatılması, hurafe ve bidatten uzak din anlayışının gençliğe kazandırılması, asrımız gençliğinin problemleri, akıl vahiy ilişkisinde nebevi bakışın önemi gibi konular üzerinde durdu. Ayrıca önümüzdeki günlerde açılması planlanan Karaağaç Pir-i Sami İlim Araştırma Merkezi ve Kur'an Kursu ile hafızlar için planlanan hafızlık merasimi hakkında bilgi verdi.

Konuşmasında ayrıca Üniversite gençliği ile iletişim, Manevi rehberlik ve danışmanlık, Mevlit-i Nebi Haftası münasebetiyle yapılacak üniversite gençliğine yönelik umre ödüllü bilgi yarışması konusunu ele alan İl Müftüsü Çetin, din görevlilerinin yeni eğitim ve öğretim döneminde okullarda seçmeli ders olarak Kur'an ve Siyer-i Nebi'nin tercihi konusunda vatandaşlara rehberlik etmelerinin önemini vurguladı.

İl Müftüsü Mehmet Emin Çetin'in değerlendirmelerinin ardından Hac- Umre Şube Müdürü Hüseyin Ünal'ın ve Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Ali Şen'in toplantının diğer gündem maddelerinin görüşülmesi ile toplantı sona erdi. - ERZİNCAN

Personel Toplantısı Yapıldı
Personel Toplantısı Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Personel Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor