Pervari'de tarım değerlendirme toplantısı düzenlendi - Son Dakika

Pervari'de tarım değerlendirme toplantısı düzenlendi

11.11.2019 09:42
Pervari'de tarım değerlendirme toplantısı düzenlendi, System.String[]

Siirt'in Pervari ilçesinde tarım sektörel değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Siirt'in Pervari ilçesinde tarım sektörel değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Pervari Kaymakamı Musa Aydemir, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce düzenlenen toplantıda Pervari Balı'nın kalitesinin artırılması ve markalaşması için projelere ağırlık verilmesini istedi.

İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Demirhan da "Değerlendirme toplantısının Pervari tarım ve hayvancılığının gelişimine katkıda bulunacağını temenni ediyorum. Bu toplantıları diğer İlçelerimizde de yapmayı hedefliyoruz. Bu şekilde tarım sektöründe yapılanları ve yapılması gerekenleri tartışacağız." dedi.

Toplantıya bazı sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Pervari'de tarım değerlendirme toplantısı düzenlendi - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler