Pervari'nin 2 Projesine Destek - Son Dakika

Pervari'nin 2 Projesine Destek

17.02.2012 18:40
Pervari'nin 2 Projesine Destek, System.String[]

Siirt'in Pervari ilçesinin 2 projesine Dicle Kalkınma Ajansı tarafından destek verildi.

Siirt'in Pervari ilçesinin 2 projesine Dicle Kalkınma Ajansı tarafından destek verildi.

Dicle Kalkınma Ajansı Kentsel Dönüşüm Programı kapsamında Pervari Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından hazırlanan Kültür Parkı ve Abdurrahman Bin Avf Türbesi projesine destek verdi.

Pervari Kaymakamı Sinan Batmaz, projeler ile türbe ve inanç parkının inanç ve kültür turizmine açılacağını belirterek, projeye destek sağlayan Dicle Kalkınma Ajansı'na teşekkür etti.

- SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Pervari'nin 2 Projesine Destek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle Londra'da görüntülendi 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğu işkence edip diri diri yakmışlar