Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin BAE'de görüştüğü iddiasını ilk kez duyduğunu söyledi - Son Dakika

Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin BAE'de görüştüğü iddiasını ilk kez duyduğunu söyledi

24.11.2022 21:54
Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin BAE'de görüştüğü iddiasını ilk kez duyduğunu söyledi

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) görüştüğüne dair iddialara ilişkin, "İlk defa duyuyorum.

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) görüştüğüne dair iddialara ilişkin, "İlk defa duyuyorum." dedi.

Peskov, başkent Moskova'da gazetecilerin sorularını cevapladı.

Bir gazetecinin "Abu Dabi'de 17 Kasım'da Rusya ve Ukrayna'dan heyetlerin esir değişimi ve Rus amonyak ihracatını görüşmek için bir araya geldiğine yönelik bilgi var mı?" sorusuna Peskov, "Hayır, hiçbir şey belli değil. Hiçbir şey söyleyemem. Bu konuyu ilk defa duyuyorum." yanıtını verdi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Almanya'daki darbe girişiminin arkasında Rusya mı var? İddialara Kremlin'den yanıt geldi Almanya'daki darbe girişiminin arkasında Rusya mı var? İddialara Kremlin'den yanıt geldi Angela Merkel, Almanya Silahlı Kuvvetleri'ni daha iyi silahlarla donatmadığı konusunda öz eleştiride bulundu Angela Merkel, Almanya Silahlı Kuvvetleri'ni daha iyi silahlarla donatmadığı konusunda öz eleştiride bulundu Ukrayna'ya verilmeyen Patriot'lar Polonya'ya konuşlandırılacak Ukrayna'ya verilmeyen Patriot'lar Polonya'ya konuşlandırılacak

Son Dakika Güncel Peskov, Rus ve Ukrayna heyetlerinin BAE'de görüştüğü iddiasını ilk kez duyduğunu söyledi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement