Petrol istasyonuna giren hırsızlar, 15 yaşındaki istasyon çalışanını öldürdü - Son Dakika

Petrol istasyonuna giren hırsızlar, 15 yaşındaki istasyon çalışanını öldürdü

24.01.2022 16:50

Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü beldesinde bulunan petrol istasyonuna hırsızlık yapmaya giden şahıslar, bu sırada istasyonda çalışan 15 yaşındaki Ahmet Eren'i öldürdü.

Batman'da önceki gece saat 03.30 sıralarında kimliği belirlenemeyen maskeli 3 kişi hırsızlık için petrol istasyonuna girdi. İstasyon çalışanı 15 yaşındaki Ahmet Eren'i başından ve göğsünden silahla öldüren hırsızlar, iki çalışanı da bağlayarak etkisiz hale getirdi.

PARALARI VE BİLGİSAYARLARI ÇALDILAR

İş yerinde bulunan kasadaki paraları ve bilgisayarları çalan hırsızlar, olay yerinden kaçtı. İplerinden kurtulan bir iş yeri çalışanı, durumu jandarmaya bildirdi.

JASAT ÇALIŞMA BAŞLATTI

Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi, Ahmet Eren'in hayatını kaybettiğini belirledi. İkiköprü Jandarma ekipleri ile Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekiplerinin olayın aydınlatılması için çalışma başlattığı belirtildi.

Petrol istasyonuna giren hırsızlar, 15 yaşındaki istasyon çalışanını öldürdü
Petrol istasyonuna giren hırsızlar, 15 yaşındaki istasyon çalışanını öldürdü
YORUMLAR
500
Akaryakıta yeni zam! Benzin 24 lirayı, motorin ise 23 lirayı geçti Akaryakıta yeni zam! Benzin 24 lirayı, motorin ise 23 lirayı geçti Diyarbakır'da evlat nöbetine 3 aile daha katıldı Diyarbakır'da evlat nöbetine 3 aile daha katıldı Hırsızlar okul kantinine dadandı Hırsızlar okul kantinine dadandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Petrol istasyonuna giren hırsızlar, 15 yaşındaki istasyon çalışanını öldürdü - Son Dakika


Advertisement