Petrol Yasa Tasarısı Üzerinde Anlaşma Sağlandı - Son Dakika

Petrol Yasa Tasarısı Üzerinde Anlaşma Sağlandı

21.06.2007 14:57
Petrol Yasa Tasarısı Üzerinde Anlaşma Sağlandı, System.String[]

Irak'ta Merkezi Hükümet ile Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi, Mecliste Bekleyen Petrol Yasa Tasarısı Üzerindeki Görüş Ayrılıklarını Giderdi.

Irak'ta merkezi hükümet ile Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi, mecliste bekleyen petrol yasa tasarısı üzerindeki görüş ayrılıklarını giderdi.

Petrol Bakanlığı Sözcüsü Asım Cihad, üzerinde anlaşmaya varılan tasarı metninin bir kaç gün içinde mecliste görüşmeye başlanacağını söyledi.

Sözcü, tarafların tasarı üzerinde nasıl bir uzlaşma sağladığına ilişkin bilgi vermezken, üzerinde anlaşmaya varılan metnin mecliste ayrıntılı tartışmalara konu olacağını ve bazı değişikliklere uğrayabileceğini söylemekle yetindi.

Petrol Yasa Tasarısı Üzerinde Anlaşma Sağlandı

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Petrol Yasa Tasarısı Üzerinde Anlaşma Sağlandı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi