Peygamberimizin Hayatı" Bilgi Yarışması - Son Dakika

Peygamberimizin Hayatı" Bilgi Yarışması

28.06.2016 12:48
Peygamberimizin Hayatı

Başkentte denetimli serbestlik kapsamında olan 95 hükümlünün katıldığı "Peygamberimizin Hayatı" bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Başkentte denetimli serbestlik kapsamında olan 95 hükümlünün katıldığı "Peygamberimizin Hayatı" bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Ankara Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Ankara İl Müftülüğü iş birliğiyle 23 Haziran'da düzenlenen bilgi yarışmasının ödül töreni Ankara Adliyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Kemal Demirdön, savcılar, İl Müftüsü Mefail Hızlı ve bazı hükümlü ailelerinin katıldığı ödül töreninde, TRT sanatçısı Ömer Faruk Güney ve ekibi ilahi dinletisi sundu.

Bilgi yarışmasında dereceye giren İsa Bostancı, Mehmet Altay, Yavuz Sağır, Ahmet Yağcı ve Ramazan Kılıç'a altın ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yarışmaya katılan 95 hükümlünün ailelerine Denetimli Serbestlik Müdürlüğünce gıda yardımı yapılacağı açıklandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Peygamberimizin Hayatı' Bilgi Yarışması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İETT çalışanı saldırıya uğradı! Yerlerin kan gölüne döndüğü olayda şoför hastanelik oldu İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar Burak Yılmaz'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil'e olay gönderme İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü