Son Dakika Haberleri: PFDK, Beşiktaş'a 260 Bin Lira Para Cezası Verdi!

PFDK, Beşiktaş'a 260 Bin Lira Para Cezası Verdi!

27 gün önce

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 10. kez çirkin ve kötü tezahürat gerçekleştirilmesinden dolayı Beşiktaş'a 260 bin lira para cezası verdi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaş'a 260 bin lira para cezası verdi. TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 22.04.2019 tarihinde oynanan DEMİR GRUP SİVASSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 10. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 260.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİSAFİR KUZEY A, B, C, D, E, F bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir."

PFDK, Beşiktaş'a 260 Bin Lira Para Cezası Verdi!
Haber Yayın Tarihi : 25.04.2019 04:46 

YORUMLAR


Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı İşte Benim Stilim'in Olaylı Yarışmacısı Ayşegül Doğan'ın Değişimi Hayrete Düşürdü Belediye Meclisi, Tunceli Belediyesinin Tabelasını "Dersim" Olarak Değiştirme Kararı Aldı