Son Dakika Haberleri: Phillip Cocu Antrenmanda Yapılan Çift Kale Maçın Drone ile Kaydedilmesini İstedi

Phillip Cocu Antrenmanda Yapılan Çift Kale Maçın Drone ile Kaydedilmesini İstedi

4 ay önce

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'nin Lozan kentinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Phillip Cocu çift kale maçı drone ile kaydettirip incelemek için görüntüleri istedi.

Phillip Cocu Antrenmanda Yapılan Çift Kale Maçın Drone ile Kaydedilmesini İstedi, System.String[]

Teknik direktör Phillip Cocu yönetiminde basına açık gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular ısınma hareketlerinin ardından kondisyon ağırlıklı çalışmalar yaptı.

Daha sonra iki takıma ayrılan sarı-lacivertli futbolcular, çift kale maç yaptı. Maçta futbolcuların neşeli tavırları dikkati çekti. Oyuncular çift kale maçlarda drone ile havadan takip altına alındı. Bu görüntüler daha sonra izlenip futbolcuların verileri analiz edildi. Teknik direktör Phillip Cocu bu görüntüleri izleyerek oyuncuların doğrularını ve yanlışlarını belirleme imkanına sahip oluyor.

MAÇI SIK SIK DURDURUP OYUNCULARI İKAZ ETTİ

Kampa bugün katılan Nabil Dirar ve Martin Skrtel çift kale maçta yer aldı. Teknik direktör Cocu'nun maçı sık sık durdurup oyuncuları ikaz ettiği gözlendi. Sarı-lacivertlilerde Mehmet Ekici, Yiğithan Güveli ve Erten Ersu dinlendirildi. Fenerbahçe, kamp çalışmalarını yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu