Photoderm Kıd ile Çocuklar Koruma Altında - Son Dakika

Photoderm Kıd ile Çocuklar Koruma Altında

10.05.2018 12:30
Photoderm Kıd ile Çocuklar Koruma Altında

Bioderma’nın güneş kategorisinde yer alan Photoderm Kid serisi sayesinde çocuklar güneşin keyfini güvenle çıkarırken, güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltleri Bioderma’ya emanet ediliyor.

Bioderma'nın güneş kategorisinde yer alan Photoderm Kid serisi sayesinde çocuklar güneşin keyfini güvenle çıkarırken, güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltleri Bioderma'ya emanet ediliyor. Köpük, sprey ve süt formlarına sahip olan Photoderm KID serisi, SPF 50+ ile çocukların hassas cildini güneşe karşı tam koruma sağlıyor.

Photoderm Kid serisi, içeriğinde bulunan Hücresel BioprotectionTM sayesinde, güneşin zararlarına karşı maksimum güneş koruması sağlıyor. Formülünde bulunan Peptit-C ile çocuklar için geliştirilen diğer güneş korumalarından ayrılan Photoderm Kid serisi, bu içerik sayesinde güneşe karşı hücreden başlayan güçlü koruma sunuyor.

Çocukların hassas ciltleri için yüksek koruma sağlayan Photoderm KID Spray SPF 50+, sprey formu sayesinde pratik kullanım sağlıyor. Anti UVA ve UVB filtreleme sistemi, çocukların hassas cildi için güvenli koruma sağlarken, Peptit-C ile güçlendirilmiş özel patentli Hücresel BioprotectionTM formülü cilt için optimum koruma sağlanmasına yardımcı oluyor ve oluşabilecek hasar riskinin azaltılmasına destek oluyor.

Photoderm KID Mousse SPF 50+, eğlenceli köpük doku formu ile çocuklar için bir güneş korumasından çok daha fazlasını sunuyor. Yağlı bir tabaka ve beyaz iz bırakmayan ürün, mükemmel cilt toleransına sahiptir. Formülünde bulunan Peptit-C ile güçlendirilmiş özel patentli Hücresel BioprotectionTM, çocukların hassas cildinde yüksek oranda koruma sağlıyor.

Photoderm KID Lait SPF 50+ ise güneşin zararlı etkilerine karşı UVA/UVB koruması sağlıyor. Peptit-C ile güçlendirilmiş özel patentli Hücresel Bioprotection formülü cilt için optimum koruma sunuyor. Hafif mavi renkli dokusu sayesinde yüz ve vücut bölgesinde görünür bir şekilde eşit olarak uygulanabilirken optimum koruma sağlıyor. Uygulama sonrasında mavi renk ortadan kayboluyor. Pürüzsüz doku, yağlı bir görüntü bırakmıyor.

Ürünler paraben ve parfüm içermeyen formülü ile çocuklar tarafından güvenle ve rahatça kullanılmasını sağlıyor.

Photoderm KID Spray SPF 50+ 200 ml Fiyat: 109,50 TL

Photoderm KID Mousse SPF 50+ 150 ml Fiyat: 109,50 TL

Photoderm KID Lait SPF 50+ 100 ml Fiyat: 94,50 TL

YORUMLAR
500
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan 'korsan miting' esprisi: Hepinizi Silivri'ye göndereceğim CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan 'korsan miting' esprisi: Hepinizi Silivri'ye göndereceğim Salgın döneminde işsiz kalıp köyüne dönen adamdan başarı dolu girişimcilik hikayesi Salgın döneminde işsiz kalıp köyüne dönen adamdan başarı dolu girişimcilik hikayesi Damattan geline 'tuzlu kahve' sürprizi: Senin de içmeni istiyorum Damattan geline 'tuzlu kahve' sürprizi: Senin de içmeni istiyorum
Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Photoderm Kıd ile Çocuklar Koruma Altında - Son Dakika

Bu haber Pembenar tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Pembenar tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Pembenar kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş