Photoderm Max Aquafluid ile Güneşe Karşı Koruma - Son Dakika

Photoderm Max Aquafluid ile Güneşe Karşı Koruma

13.04.2018 13:15
Photoderm Max Aquafluid ile Güneşe Karşı Koruma

Bioderma’dan, Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, su kadar akışkan bir dokuyu mat bir görünümle buluşturuyor.

Bioderma'dan, Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, su kadar akışkan bir dokuyu mat bir görünümle buluşturuyor.

Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan ve çok yüksek koruma sağlayan Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, Hücresel BioprotectionTM Patenti ile hücreden başlayan koruma sağlıyor.

Su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmayan ve kolaylıkla uygulanabilen Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, güneş kaynaklı erken yaşlanmanın engellenmesine de yardımcı oluyor.

Su kadar akışkan bir dokuyu mat bir görünümle buluşturan Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ renksiz, light ve golden olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile cildinizde kapatıcılık etkisi de yaratıyor. Tüm cilt tiplerin kullanımına uygun olan ve çok yüksek koruma sağlayan Max Aquafluid SPF 50+ içeriğindeki pudralar ile matlaştırıcı etki sağlayarak vazgeçilmez ürünler arasında yerini almaya devam ediyor.

Photoderm Max Aquafluid SPF 50+: 84,50 TL (40 ML)

Photoderm Max Aquafluid SPF 50+ (Light ve Golden): 89,50 TL (40 ML)

YORUMLAR
500
AK Partili kadının Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na sorduğu soru gergin anlara neden oldu AK Partili kadının Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'na sorduğu soru gergin anlara neden oldu Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek'te görüntülendi Boşanacakları öne sürülen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti Bebek'te görüntülendi Ünlü rapçi Sefo'nun konseri karıştı! Güvenlik güçleri kavgayı durdurmakta zorlandı Ünlü rapçi Sefo'nun konseri karıştı! Güvenlik güçleri kavgayı durdurmakta zorlandı
Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın Photoderm Max Aquafluid ile Güneşe Karşı Koruma - Son Dakika

Bu haber Pembenar tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Pembenar tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Pembenar kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş