Pınar Altuğ çok sert çıktı: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım - Son Dakika

Pınar Altuğ çok sert çıktı: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım

04.05.2020 22:20

Sosyal medyada olumsuz eleştirilere maruz kalan oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, hayattaki kırmızı çizgisinin aile olduğunu belirterek, "Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlar can parçalarım. Onlara uzanacak dili koparırım" ifadelerini kullandı.

Eşi Yağmur Atacan ile arasındaki yaş farkı nedeniyle takipçileriyle sık sık polemik yaşayan ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, Instagram hesabından yaptığı yayında, son dönemde sosyal medyada maruz kaldığı olumsuz ve hakaret içerikli yorumlar hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"ONLARA UZANACAK DİLİ KOPARIRIM"

Altuğ, kendisine gelen mesajlar ve verdiği cevaplara yönelik, "Zaman zaman fevri tepikler veriyorum, birilerinin bizim gerçek insan olduğumuzu, bizim de incinebileceğimizi görmeleri gerekiyor. Yüz yüze sarf edemeyecekleri lafları klavye başında yazmaları bir yere kadar. Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlar can parçalarım. Onlara uzanacak dili koparırım" ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım

TAKİPÇİSİNİ İFŞA ETMİŞTİ

Öte yandan Pınar Altuğ, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden "Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?" diyen kadın takipçisine sert yanıt vermişti. O mesajı atan kadın takipçisinin fotoğraflarını paylaşan Altuğ, "Ne desem bilemedim!" ifadelerini kullanmıştı.

Pınar Altuğ: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım
Pınar Altuğ: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım

Pınar Altuğ çok sert çıktı: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım
Pınar Altuğ, eşiyle ilgili seviyesiz yorum yapan takipçisinin fotoğraflarını paylaşarak yanıt verdi: Ne desem bilemedim!
Pınar Altuğ çok sert çıktı: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım

Son Dakika Magazin Pınar Altuğ çok sert çıktı: Eşime ve kızıma uzanan dili koparırım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (36)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Genç kızın 00:00 Genç kızın "anne" diye feryadı tüyleri diken diken etti: Yaşıyor mu bakın, yaşıyor mu Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı 23:36 Nefes kesen oylama bitti! Aleyna'yı yenen Yiğit Poyraz, Survivor'da yarı finale kaldı Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor 23:09 Koronayla ilgili tüm bilinenleri kökünden sarsacak araştırma: Virüsün kökeni 20 bin yıl öncesine dayanıyor
Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi 21:58 Yaptığı savunma daha da rezil! Kadın öğretmen, boş sınıfta öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz 21:16 Tatil sezonunu Fethiye'de açan Tuvana Türkay'dan iddialı poz Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu 20:06 Bir Bitcoin vurgunu daha! Cajee kardeşler, 3,6 milyar dolarla ortadan kayboldu
Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin 18:43 Kılıçdaroğlu'ndan AK Parti'nin "Yüzde 45 oyumuz var" çıkışına yanıt: Haydi ne bekliyorsun, hemen seçim Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok 17:27 Üç gün önce evlendiği karısı yanı başında son nefesini verdi! Bu acının tarifi yok
Advertisement