Son Dakika Haberleri: Pınar Karşıyaka'da "Referandumda Evet - Hayır" Kavgası Çıktı

Pınar Karşıyaka'da "Referandumda Evet - Hayır" Kavgası Çıktı

4 ay önce

Karşıyaka'ya Pınar markasıyla sponsor olan Yaşar Holding'in yönetim kurulu başkanı Selim Yaşar, "Doğru karar veren Türk halkına şükranlar" yazınca taraftarlarla karşı karşıya geldi.

Karşıyaka basketbol takımına ' Pınar' markasıyla sponsor olan  Yaşar Holding'in yönetim kurulu başkanı  Selim Yaşar, referandumun ardından paylaştığı 'Evet' mesajı nedeniyle Karşıyakalı taraftarlarla karşı karşıya geldi.

"DOĞRU KARAR VEREN TÜRK HALKINA SELAMLAR"

DHA'dan Ergin  Karataş'ın haberine göre,  Facebook'tan 'EVET doğru karar veren Türk halkına şükranlar' paylaşımında bulunan Yaşar,  Karşıyaka ilçesinin referandumda yüzde 83.2'yle 'Hayır' dediğini hatırlatan yeşil-kırmızılı taraftarlarla girdiği tartışmanın ardından bu mesajını sildi.

"SPONSORLUĞU GÖZDEN GEÇİRMEK GEREK"

Bir arkadaşının mesajını silmesini eleştirmesi üzerine, " Karşıyaka zarar görmesin diye silmiştim, 45 milyon borcu olduğu gibi biline" diye yazan Yaşar, bir başka takipçisinin, "Siz  Karşıyaka'yı düşünmeyin,  Yaşar Holding'i düşünün" mesajına ise, "En yüksek Hayır  Karşıyaka'dan YH ( Yaşar Holding) düşünüyorum ve  Ankara ile ters düşmemek için sponsorluğu yeniden gözden geçirmek gerekli" yanıtını verdi.


İstanbul 5 Dakika İçinde Karanlığa Gömüldü Meteoroloji'den 5 İl İçin Şiddetli Yağış ve Sel Uyarısı
AKOM Saat Verdi! İstanbul'da Gece 3'ten Sonra Şiddetli Yağmur Geliyor