Pinokyo Tekrar Sinemaya Aktarılıyor - Son Dakika

Pinokyo Tekrar Sinemaya Aktarılıyor

09.04.2015 19:00
Pinokyo Tekrar Sinemaya Aktarılıyor, System.String[]

Sahip olduğu animasyonları bir bir sinemaya uyarlayan Disney, şimdi de dünyaca bilinen çocuk romanı Pinokyo'yu sinemaya aktarıyor.

Sahip olduğu animasyonları bir bir sinemaya uyarlayan Disney, şimdi de dünyaca bilinen çocuk romanı Pinokyo'yu sinemaya aktarıyor.

Winnie the Pooh,Mulan,Dumbo,Sindirella'dan sonra şimdi de Pinokyo sinemaya aktarılıyor. Deadline sitesinin paylaştığı habere göre yönetmenliğini Peter Hedges'in üstleneceği proje stop-motion ve 3D olarak çekilecek. Film, 1883 yılında yayınlanan Pinokyo'nun Maceraları kitabından uyarlanacak. İnsan olmaya çalışan bir kuklanın yolculuğunu anlatan roman daha önce iki kez sinemaya uyarlanmıştı. 1940 yılında yayınlanan ilk animasyon sonrası tüm dünyaca tanınan karakter, 2002 yılında tekrar sinemaya uyarlanmış ve Oscar ödüllü Roberto Benigni yönetmenliğini ve başrolünü üstlenmişti.

Habere ulaşmak için

- Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Pinokyo Tekrar Sinemaya Aktarılıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

13 yaşındaki Mert, çektiği çakmak gazından öldü! Acılı baba sebep olanlara isyan etti Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler Fahrizade suikasti insan faktörü olmadan uzaktan kontrollü makineli tüfekle 3 dakikada gerçekleşmiş EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Papiss Cisse'nin eşi, Erol Bulut'u oyuncu değişikliği nedeniyle eleştirdi Kış lastiği uygulaması yarın başlıyor! Kurala uymayana 776 TL ceza kesilecek Amerika'da zenginler, kendilerinin yerine koronavirüs test kuyruğunda bekleyenlere 80 dolar ödüyor Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı