Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi - Son Dakika

Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi

01.01.2012 03:09
Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi

Antalya'nın merkezi yerindeki bir işhanının 4'üncü katında bulunan pırlanta toptancısına gelen silahlı 2 soyguncu işyeri sahibi ve sekreterini darp edip el ve ayaklarını koli bandıyla bağladıktan sonra çanta içerisine doldurduğu pırlantalarla birlikte kaçmak istedi.

Antalya'nın merkezi yerindeki bir işhanının 4'üncü katında bulunan pırlanta toptancısına gelen silahlı 2 soyguncu işyeri sahibi ve sekreterini darp edip el ve ayaklarını koli bandıyla bağladıktan sonra çanta içerisine doldurduğu pırlantalarla birlikte kaçmak istedi. Kısa sürede ellerini çözmeyi başaran işyeri sahibi Hasan Çakır, soyguncuları bir süre kovaladı, ellerindeki çantalardan birini atan şüpheliler izlerini kaybettirdi.

Olay Tahılpazarı Mahallesi Kazım Özalp Caddesi üzerinde bulunan Tolunaylar İş Merkezi'nin 4'üncü katındaki Uzman Pırlanta Toptancısı'nda saat 11.00 sıralarında meydana geldi. Toptancıya gelen silahlı iki kişi, işyeri sahibi Hasan Çakır ve ismi öğrenilemeyen sekreterinin ellerini ve ayaklarını bağlayıp darp ettikten sonra çantalara doldurduğu pırlantalarla kaçmak istedi. Kısa sürede ellerini çözen ve merdivenlerden soyguncuların arkasından koşan Çakır bir süre takip ettiği soygunculardan birinin elindeki çantayı atmasıyla kovalamayı bıraktı. Kovalamaca sırasında büro içerisine ve merdivenlere de pırlanta döküldü. Ancak darp edildiği için yaralanan işyeri sahibi Çakır, Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Olay yerinde inceleme yapan çok sayıda polis, kaçan soyguncuların yakalanması için çalışma başlattı.

Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi
Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi
Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Pırlanta Toptancısına Soygun Girişimi - Son Dakika


Son Dakika

Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı 18:07 Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı
18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti 17:15 18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini 15:46 Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini "Bebek senden değil" dedi, diye savundu! Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı 15:40 Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü 15:19 Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi 13:07 TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi 12:35 Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu! 12:00 Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu!
Advertisement