Son Dakika Haberleri: PKK saldırısında yaralanan Uzman Çavuş, şehit oldu (2)

PKK saldırısında yaralanan Uzman Çavuş, şehit oldu (2)

5 ay önce

ŞEHİT EVİNE TÜRK BAYRAKLARI ASILDIHakkari'de, 6 gün önce PKK'lı teröristlerin askeri araca düzenlediği saldırıda yaralanan, Ankara'da, tedavi gördüğü hastanede şehit olan Uzman Çavuş Salih Altuntaş'ın, Ordu'nun Aybastı ilçesi Uzundere Mahallesi'ndeki baba evine Türk bayrağı asıldı.

PKK saldırısında yaralanan Uzman Çavuş, şehit oldu (2), System.String[]

ŞEHİT EVİNE TÜRK BAYRAKLARI ASILDI
Hakkari'de, 6 gün önce PKK'lı teröristlerin askeri araca düzenlediği saldırıda yaralanan, Ankara'da, tedavi gördüğü hastanede şehit olan Uzman Çavuş Salih Altuntaş'ın, Ordu'nun Aybastı ilçesi Uzundere Mahallesi'ndeki baba evine Türk bayrağı asıldı. Haberi alan komşuları da taziye için eve geldi.
?Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Milletvekili Şener Yediyıldız ve CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel, eve gelerek şehidin amcası Murteza Altuntaş'a başsağlığı dileklerini iletti.


Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:57 Kaynak: DHATecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
Hesabı çalınan Ece Erken isyan etti: Tehlike altındayız, bu şerefsizlik ABD'den İran'ın askeri gücüne dair rapor: Füze ve İHA'lara yatırım artacak