Son Dakika Haberleri: PKK Tutuklusu Kadın, Teröristbaşı Abdullah Öcalan İçin İntihar Etti

PKK Tutuklusu Kadın, Teröristbaşı Abdullah Öcalan İçin İntihar Etti

28 gün önce

PKK tutuklusu Medya Çınar, bölücü terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın üzerinde olduğunu iddia ettiği tecridin kaldırılması için intihar etti.

Mardin E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan PKK'lı Medya Çınar (24), terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan için intihar etti.

Nusaybin Davası tutuklusu olan ve Van Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi'nden duruşması için Mardin'e getirilen PKK'lı Medya Çınar'ın sabah saatlerinde intihar ettiği öğrenildi. Çınar, sonraki duruşmalarda SEGBİS'i reddetmiş, savunma yapmamıştı.

HDP'Lİ VEKİLLER HAREKETE GEÇTİ

Çınar'ın cenazesini almak için yakınları, HDP milletvekilleri Pero Dündar ve Tuma Çelik'in de aralarında olduğu heyetin Mardin Devlet Hastanesi Adlı Tıp Morgu önündeki bekliyor.

PKK'lı Medya Çınar

NE OLMUŞTU?

PKK'lı Zülküf Gezen (33) 17 Mart'ta Tekirdağ 2 Nolu F Tipi Cezaevi'nde, PKK'lı Ayten Beçet (24) 23 Mart'ta Gebze Kadın Kapalı Cezaevi'nde, PKK'lı Zehra Sağlam (23), 24 Mart'ta Oltu T Tipi Kapalı Cezaevinde Öcalan için intihar etmişti.

Teröristbaşı Abdullah Öcalan İçin Bir Tutuklu PKK'lı Daha İntihar Etti

Tutuklu Bombacı, Teröristbaşı Öcalan İçin İntihar mı Etti? Cezaevinden Açıklama Geldi

Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 12:49 

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı