Plan - Son Dakika

Plan

23.03.2017 22:04
Plan, System.String[]

İnsan olmak kaderimiz mi? Maddi koşullarımıza mı bağlı? Belirsiz talihimizden kaçmamız mümkün mü? Ne dereceye kadar davranışlarımızdan sorumluyuz? Plan sizi bu tanıdık sorularla kurnazca yüzleştiriyor; eğlendirirken düşündürüyor!

İnsan olmak kaderimiz mi? Maddi koşullarımıza mı bağlı? Belirsiz talihimizden kaçmamız mümkün mü? Ne dereceye kadar davranışlarımızdan sorumluyuz? Plan sizi bu tanıdık sorularla kurnazca yüzleştiriyor; eğlendirirken düşündürüyor!

Plan'daki karakterler Woody Allen'ın bir filminden fırlamış gibi görünebilir; ancak oyunun heyecanlı ve nüktedan diyalogları daha çok Tarantino'yu hatırlatıyor: karakterler arasındaki istikrarsız ahenk bozularak tehditkar küçücük bir yalan yaratılıyor. Ancak bundan önce, katliam: kaderimizin efendisi miyiz yoksa kurbanları mı? Oyuncuların hipergerçekçiliği söyledikleri her şeyi yapacaklarına inanmamızı sağlayor. Zerafet içindeki üç oyuncu, zekice kurgulanmış metni bir yana bırakarak şamataya davet ediyor. Plan sizi sadece konusuyla değil, aynı zamanda samimi ve açık üslubuyla da şaşırtıyor. Ekonomik krizden köşeye sıkışmış üç karakterin içindeki dramı ortaya çıkarıyor. Plan günlük hayatı göz önüne sererken her şeyin üstündeki dostluğu yansıtıyor.

Yaş Sınırı: 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Çeviren: Selda Dudu

Dekor: ANS

Işık: Ertuğrul Kılınçkaya

Oyuncular: Bülent Bektaş, Sertel Cem Çırdaklı, Mahir Berkant Varol

Yazan: Ignasi Vidal

Yöneten: Ali Okyar

Web Sitesi: http://www.anstiyatro.com

18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Detaylar :

İl : Ankara

İlce : Çankaya

Mekan : Yılmaz Güney Sahnesi

Mekan Adresi : Şehit Gönenç Cad. (Maltepe Park AVM - Maltepe Camii Karşısı)

Başlangıç Saati : 24.03.2017 19: 30: 00

Bitiş Saati : 24.03.2017 20: 30: 00

Kategori : Plan

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır


YORUMLAR

Son Dakika

Asansörde çakmakla antifrizi test eden adam alevler içinde kaldı Galip Öztürk'ün yeğeninin yazlık evinde çıkan yangında Mustafa Terzi hayatını kaybetti Melisa Sözen, Alya karakterini oynadığı Kırmızı Oda dizisine veda etti "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskenderoğlu da koronavirüse yakalandı Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı