Son Dakika Haberleri: Plantronics'ten Sporculara Özel

Plantronics'ten Sporculara Özel

4 gün önce

Plantronics, yeni kablosuz kulaklık modelleri olan BackBeat FIT 500 ve BackBeat FIT 505'i özgürce spor yapmak isteyenlerin beğenisine sundu.

Plantronics'ten Sporculara Özel, System.String[]
Kullanıcı beklentilerini göz önünde bulunduran Plantronics, kulakiçi kulaklık modellerinin yanında kulak üstü formda tasarladığı BackBeat FIT 500 ve FIT 505 kulaklıklarıyla müzik keyfini ve dinamizmi kesintisiz olarak kulağınıza taşıyor. Yorucu bir günün ardından veya güneşli bir hafta sonu sabahında yapacağınız sporda kulağınızdan düşürmeyeceğiniz yeni Plantronics kablosuz kulaklıklar, antrenman sırasında sizi motive ederken, gelen çağrıları da yanıtlamanıza imkan tanıyor.
Konforlu kullanımı kulak üstü kulaklıkta tercih edenlere BackBeat FIT 500 ve BackBeat FIT 505 ile seslenen Plantronics, pil ömrüyle diğer kablosuz kulaklıklardan öne çıkıyor. Tek şarjda 18 saate kadar dinleme ve konuşma süresine sahip kulaklıklar pili tükendiğinde 90 dakikada şarj oluyor. Bluetooth desteği olmayan cihazlarda harici kablosu sayesinde kesintisiz müzik dinleyebildiğiniz kulaklık, şarjı bittiğinde de sizi müziksiz bırakmıyor. 10 metre çekim alanına sahip bluetoothlu kulaklıklar 2 farklı cihaza bağlanırken 8 farklı cihazla eşleşebiliyor. 6 aya kadar 'deep sleep' modu bulunan kulaklıklar pil ömrünü de koruyor. 40 mm sürücülere sahip kulaklıklar üzerinde bulunan mikrofon sayesinde çağrılara yanıt verebilirken, Siri, Google Now ve Cortana gibi kişisel asistanlara da erişim sağlıyor.
Teal mavisi ve siyah renklerde iki farklı renge sahip kafa üstü kulaklıklar BackBeat FIT 500 ve BackBeat FIT 505'te P2i kaplama ile üretilerek tere karşı dayanıklılık kazanıyor. Hepsiburada.com'da bulabileceğiniz kulaklıklar;

BackBeat FIT 505; KDV dahil 429 TL BackBeat FIT 500; KDV dahil 429 TL'dir.

Kaynak: Chip.com.tr
Çukur Dizisinde Tepki Çeken Sahne! Polise Haritadan Yer Gösterdi Vatan Şaşmaz'ın Eşi Doğum Yaptı! Bebeğe, Babasının İsmini Verdiler

Düğün Fotoğrafçısı Gelinden Çok Nedimelerin Uygunsuz Karelerini Çekince Mahkemelik Oldu