Polatlı'da Seminer - Son Dakika

Polatlı'da Seminer

12.01.2012 19:00
Polatlı'da Seminer, System.String[]

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları tarafından Polatlı'da Ankara Kadın Sağlığı Derneği işbirliğiyle "kadın sağlığı" konulu seminer düzenlendi.

AK Parti Ankara İl Kadın Kolları tarafından Polatlı'da Ankara Kadın Sağlığı Derneği işbirliğiyle "kadın sağlığı" konulu seminer düzenlendi.

Polatlı Belediye Evinde gerçekleştirilen seminere AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Şenel Tekuz, Polatlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanife Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aysel Yılmaz ve partili kadınlar katıldı.

Seminere konuşmacı olarak katılan Dr. Buğra Adil Buyrukçu, kadın sağlığı, gebe kalma, gebelikten korunma, cinsel hastalıklar, rahim ve meme kanseri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Kadınların kişisel temizliğine dikkat etmelerinin onların özgüvenini artıracağını ve geleceklerini daha sağlıklı devam ettirmelerini de sağlayacağını ifade eden Buyrukçu, Polatlılı kadınların ilgisinden memnun kaldığını ve bu tür eğitimler için her zaman ilçeye gelmek istediğini söyledi.

AK Parti Kadın Kolları Polatlı İlçe Başkanı Hanife Yıldırım da partinin Ankara'da başlattığı kadın sağlığı günleri kapsamında Polatlı'da seminer verildiğini, Kızılcahamam, Beypazarı gibi ilçelerde verilen seminerlerin Ankara'dan sonra da 81 ilde yapılacağını kaydetti.

- ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Polatlı'da Seminer - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi