Son Dakika Haberleri: Polis, Ambulansa Yol Vermeyen Sürücüye Anında Müdahale Etti

Polis, Ambulansa Yol Vermeyen Sürücüye Anında Müdahale Etti

2 ay önce

İstanbul'da polis ekipleri, ambulansın geçişini engelleyen sürücüye anında müdahale etti. Filmleri aratmayan görüntüler, sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından paylaşıldı.

Sosyal medya yeni bir video ile çalkalanmaya başladı.

İstanbul'da bir hastayı hastaneye yetiştirmek için trafiğin arasında ilerlemeye çalışan ambulansın önü beyaz bir araçla kesildi. Ambulansın bir iki araç arkasında bulunan polis ekipleri, sürücünün ambulansın önünü kesmesi ve yol vermemesi sonucu hemen harekete geçti.

POLİSLER FİLMLERİ ARATMADI

Ambulansın yol vermeyen aracı geçmesinin ardından hızlanan polis ekipleri, filmleri aratmayacak bir hamleyle aracın önünü kesti. Bir motosikletlinin kask kamerasına yansıyan görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

BEĞENİ YAĞDI

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kullanıcılar tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Geçtiğimiz günlerde yine bir ambulansa yol vermeyen bir sürücünün olduğunu hatırlatan kullanıcılar, "Bu da moda oldu" yorumunda bulundu.

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 02:57 

YORUMLAR


Başakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı İmamoğlu'nun Öğrenci Aylık Akbil'ini 50 TL'ye İndirme Vaadine AK Parti'den Yeni Teklif: 40 Yapalım