Son Dakika Haberleri: Polis, Güvenlik Kamerasına Yakalanan Katilin Peşinde

Polis, Güvenlik Kamerasına Yakalanan Katilin Peşinde

7 yıl önce

Beşiktaş'ta, bıçaklanarak öldürülen aşçı Şeref Ergül'ün katil zanlısının görüntülerine ulaşan polis, kimliği belirlenemeyen zanlının peşine düştü.

Polis, Güvenlik Kamerasına Yakalanan Katilin Peşinde, System.String[]
Beşiktaş'ta, bıçaklanarak öldürülen aşçı Şeref Ergül'ün katil zanlısının görüntülerine ulaşan polis, kimliği belirlenemeyen zanlının peşine düştü. Ergül'ü bıçaklama anı bölgedeki bir güvenlik kamerasınca kaydedilen zanlı, olay yerinin yakınındaki bir marketten alışveriş yaparken de güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Polis, görüntülerde yüzü net olarak seçilen katil zanlısının kimliğinin belirlenmesi için vatandaşların yardımını bekliyor.

Beşiktaş İnönü Stadyumu önünde 13 haziran 2011 tarihinde meydana gelen olayda bir firmada aşçılık yapan Şeref Ergül (38) vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayetin güvenlik kameraya yansıdığını belirledi. Görüntülerde, bir kişinin elinde bıçakla kameraya yansımayan bir başka birine bıçak salladığı görülüyor. Kaçan zanlı, Barbaros Bulvarı'ndaki bir markete girerken ve çıkarken de güvenlik kameralarına yakalandı. Buradaki görüntülerde yüzü net olarak görülen zanlının markete girdiği ve buradan bir şişe soda satın alarak dışarı çıktığı görülüyor. Yapılan tüm araştırmalara rağmen katil zanlısının kimliğini belirleyemeyen polis, zanlıyı teşhis edecek vatandaşların yardımını bekliyor."Karnımda Yılan Dolaşıyor" Deyip Kendine Bıçak Saplayan Genç Can Verdi Meteoroloji Genel Müdürü Gün Verdi: Kar ve Yağış Yurdu Saracak

Kılıçdaroğlu: CHP'li Tüm Belediyelerde 2019 Yılı Asgari Ücreti 2 Bin 200 Lira Olacak