Son dakika! Polis, öğrencilere "Cesur Maskot" ile Kovid-19 bilgilendirmesi yaptı - Son Dakika

Son dakika! Polis, öğrencilere "Cesur Maskot" ile Kovid-19 bilgilendirmesi yaptı

01.09.2021 10:45

Son dakika haberleri... İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, anasınıfı ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri için okullarda yüz yüze eğitimlerin başlaması nedeniyle koronavirüs bilgilendirmesi yaptı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, anasınıfı ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri için okullarda yüz yüze eğitimlerin başlaması nedeniyle koronavirüs bilgilendirmesi yaptı.

Halit Derviş İbrahim İlkokulu girişinde öğrencileri "Cesur Maskot"la karşılayan ekipler, öğrenci ve velilere sosyal mesafe uyarısı yaparak salgınla ilgili bilgilendirme yaptı.

Ekipler, çocuklara Emniyet Müdürlüğü adına maske ve "Cesur Maskot" anahtarlığı hediye etti.

Öğrenciler "Cesur Maskot"la fotoğraf çektirirken, Üsküdar Rauf Orbay İlkokulu'nda da polis öğrencilere etiket ve maske dağıttı, salgına karşı öğrencileri uyardı.

YORUMLAR
500
Narkotik ekiplerinden uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Narkotik ekiplerinden uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Narkotik ekiplerinden uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Narkotik ekiplerinden uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı Polis ekipleri, kadınlara KADES'i anlattı Polis ekipleri, kadınlara KADES'i anlattı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika! Polis, öğrencilere 'Cesur Maskot' ile Kovid-19 bilgilendirmesi yaptı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement