Polis Telsizinde Küfürlü Anons Şaşkına Çevirdi - Son Dakika

Polis Telsizinde Küfürlü Anons Şaşkına Çevirdi

26.11.2012 14:18
Polis Telsizinde Küfürlü Anons Şaşkına Çevirdi, System.String[]

polis telsizinden, "Beni dinleyen istasyonlar hepinizi s.erim" diye küfür etti.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü telsizine giren kimliği belirlenemeyen bir kişi,

polis telsizinden, "Beni dinleyen istasyonlar hepinizi s..erim" diye küfür etti. Polis ekipleri telsize girip küfürlü anons yapan şahsı tespit etmek için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde polis telsizinden çıkan küfürler dinleyenleri şaşkına çevirdi. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü telsizine giren kimliği belirsiz bir şahıs telsiz mandalına basarak polislere küfür etti. Garip sesler çıkartan şahıs kendisini dinleyenlere seslenerek "Beni dinleyen istasyonlar hepinizi s..erim. Tamam mı?" dedi. Polisleri şaşkına çeviren anonstan sonra telsize giren şahsın kimliğini tespit etmek için çalışma başlatıldı. Hürriyet Mahallesi mevkiinden polis telsizine sarkma olduğunu tespit eden emniyet müdürlüğü ekipleri, tespit çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.

'BU İTİ YAKALAYIN'

Yine bir hafta öncede polis telsizine yasal olmayan yollardan giren bir kişi ise "Bu iti yakalayın. Bu iti istiyorum" diye anons yapmıştı. Polis ekipleri yaptığı çalışmada 2 anonsu da yapanın aynı kişi olduğunun belirlendiğini kaydetti.

26.11.2012 13: 40: 13

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Polis Telsizinde Küfürlü Anons Şaşkına Çevirdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Mourinho, Gareth Bale'ın adını duyunca küplere bindi: Artık yeter "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı