Son Dakika Haberleri: Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı

Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı

7 yıl önce

Polis, yeni yıl kutlamalarında alkol alarak araç kullananlara karşı denetimlerini artırdı.

Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı, System.String[]
Polis, yeni yıl kutlamalarında alkol alarak araç kullananlara karşı denetimlerini artırdı. Bağdat Caddesi üzerinde trafik kontrolü yapan ekipler, sürücüleri alkol testinden geçirdi.

Eğlenmek için Bağdat caddesi gibi gözde merkezlere akın eden vatandaşlar, yeni yıla coşku içerisinde girdi. Eğlence mekanlarına sığmayan vatandaşlar, yeni yılı sokaklarda dans ederek, halay çekerek karşıladı. Kimi yerlerde maytaplar yakılarak yeni yıla merhaba denildi.

Yılbaşı kutlamalarının olaysız geçmesi için İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan önlemler de dikkat çekti. Kutlama yapan kalabalığın içinde yer alan güven timleri, vatandaşların huzurlu bir yılbaşı gecesi geçirmesi için çalıştı. Taşkınlık çıkaran şahıslar gözaltına alındı.

Trafik ekipleri ise belirledikleri yollarda gece boyunca alkol muayenesi yaptı. Kutlamalar sebebiyle alkol alarak direksiyon başına geçenlere karşı ekipler göz açtırmadı.18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor Ankara'daki Tren Kazası Meclis'teki Tansiyonu Yükseltti! Ulaştırma Bakanı Turhan, İstifaya Çağrıldı

Ankaragücü, İsmail Kartal'ın Görevine Son Verdi