Son Dakika Haberleri: Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı

Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı

7 yıl önce

Polis, yeni yıl kutlamalarında alkol alarak araç kullananlara karşı denetimlerini artırdı.

Polis Yılbaşında Alkol Denetimlerini Artırdı, System.String[]
Polis, yeni yıl kutlamalarında alkol alarak araç kullananlara karşı denetimlerini artırdı. Bağdat Caddesi üzerinde trafik kontrolü yapan ekipler, sürücüleri alkol testinden geçirdi.

Eğlenmek için Bağdat caddesi gibi gözde merkezlere akın eden vatandaşlar, yeni yıla coşku içerisinde girdi. Eğlence mekanlarına sığmayan vatandaşlar, yeni yılı sokaklarda dans ederek, halay çekerek karşıladı. Kimi yerlerde maytaplar yakılarak yeni yıla merhaba denildi.

Yılbaşı kutlamalarının olaysız geçmesi için İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan önlemler de dikkat çekti. Kutlama yapan kalabalığın içinde yer alan güven timleri, vatandaşların huzurlu bir yılbaşı gecesi geçirmesi için çalıştı. Taşkınlık çıkaran şahıslar gözaltına alındı.

Trafik ekipleri ise belirledikleri yollarda gece boyunca alkol muayenesi yaptı. Kutlamalar sebebiyle alkol alarak direksiyon başına geçenlere karşı ekipler göz açtırmadı.Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı Yoğun Bakıma Kaldırılan Mehmet Ali Erbil'i Ziyaret Eden Sinan Özen: Ciğerlerinde Kanama Var

Çiftçi, Tarlayı Lağım Suyuyla Sularken Yakalandı