Polisin Yapamadığını Fırtına Yaptı, 'occupy' Çadırları Yerle Bir Oldu - Son Dakika

Polisin Yapamadığını Fırtına Yaptı, 'occupy' Çadırları Yerle Bir Oldu

05.01.2012 18:55
Polisin Yapamadığını Fırtına Yaptı, 'occupy' Çadırları Yerle Bir Oldu, System.String[]

'Occupy/İşgal" hareketi aktivistlerinin, Almanya'nın Frankfurt şehrindeki çadırları fırtna sebebiyle yerle bir oldu.

'Occupy/İşgal" hareketi aktivistlerinin, Almanya'nın Frankfurt şehrindeki çadırları fırtna sebebiyle yerle bir oldu.

Eylül ayında Amerika'da başlayan ve Ekim ayında dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi Almanya'da da kendilerine taraftar bulan kapitalizm ve bankacılık sistemi karşıtı işgal hareketi, Almanya'da direnmeye devam ediyor. Soğuk havaya rağmen çadırlarda geceleyen eylemciler bu kez fırtına felaketine uğradı. Salı günü başlayan ve çarşamba gecesi de devam eden "Ulli" adlı fırtına çadırları yerle bir etti, ortalıktaki eşyalar da uzaklara saçıldı. Buna karşın çadırlarını tekrar tamir edeceklerini ve eyleme devam edeceklerini söyleyen kapitalizm ve bankacılık karşıtları 15 Ocak'ta yine büyük bir eyleme hazırlanıyor.

ALMANYA YENİ YILA FIRTINAYLA GİRDİ

Almanya, yeni yıla fırtına ile girdi. Ülkede önceki gün etkili olmayan başlayan Ulli adlı fırtına yerini dün hızı saatte 120 kilometreye ulaşan Andrea'ya bıraktı. Andrea'nın hızının saatte 150 kilometreye ulaşabileceği konusunda uyaran uzmanlar, kapı ve pencerelerini kapalı tutulmasını ve rüzgarda devrilebilecek cisimlerden uzak durulmasını tavsiye eden. Sürücüler de hız sınırı konusunda uyarıldı.

Polisin Yapamadığını Fırtına Yaptı, 'occupy' Çadırları Yerle Bir Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Polisin Yapamadığını Fırtına Yaptı, 'occupy' Çadırları Yerle Bir Oldu - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı