Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret - Son Dakika

Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret

12.01.2012 11:48
Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret, System.String[]

Erba Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, daha önce kendisini makamında ziyaret eden Kemal Kıvırcıoğlu İlköğretim Okulu ana sınıfı öğrencilerine iadei ziyarette bulundu.

Erba Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, daha önce kendisini makamında ziyaret eden Kemal Kıvırcıoğlu İlköğretim Okulu ana sınıfı öğrencilerine iadei ziyarette bulundu. Sınıflarında emniyet müdürü ve polisleri gören öğrenciler, sevinç gösterisinde bulundu. Öğrenciler hep bir ağızdan "Hoş geldiniz" dedi.

Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, anasınıfı öğrencilerini ekip aracına bindirerek okul bahçesinde gezdirdi. Daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret
Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret
Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Polisten Ana Sınıfı Öğrencilerine Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek